IDUA-2026-01-27-005249-a
ID Prozorroeaf35ac4d6614b3e8a33173fcde2d8d0
ПриміткиЗгідно річного плану закупівель від 27.01.2026р.
Очікувана вартість562 259.88 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), (далі - Особливості) «придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-27-006290-a
Код ДК 021:201541110000-3 Питна вода