IDUA-2026-01-27-005302-a
ID Prozorro656eea4b75ec49668fb122b47c621d09
Очікувана вартість2 500 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до пп. 5 п. 13 Постанови КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 12 жовтня 2022 р. № 1178
придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або
перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис.
гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування
відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги
можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких
випадків, а саме відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена
замовником.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-27-006268-a
Код ДК 021:201509310000-5 Електрична енергія