Авторизація

Тендер: Реконструкція РУ 6-10кВ підстанції 35кВ "Устинівка" в частині заміни вимикачів 6-10кВ (пункт 1.4.2.14. Інвестиційної Програми 2026)

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 11 лют. 09:00

Аукціон
Перейти на аукціони
Кваліфікація

по 11 бер. 10:35

Розглянуто

по 17 бер. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІСНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ РІШЕННЯ"
Реконструкція РУ 6-10кВ підстанції 35кВ "Устинівка" в частині заміни вимикачів 6-10кВ (пункт 1.4.2.14. Інвестиційної Програми 2026)
дійсна
3 100 000,00 грнз ПДВ
Ціна за одиницю
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРА"
Реконструкція РУ 6-10кВ підстанції 35кВ "Устинівка" в частині заміни вимикачів 6-10кВ (пункт 1.4.2.14. Інвестиційної Програми 2026)
дійсна
3 330 627,13 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Реконструкція РУ 6-10кВ підстанції 35кВ "Устинівка" в частині заміни вимикачів 6-10кВ (пункт 1.4.2.14. Інвестиційної Програми 2026)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРА"
переможець
3 330 627,13 грнз ПДВ
Реконструкція РУ 6-10кВ підстанції 35кВ "Устинівка" в частині заміни вимикачів 6-10кВ (пункт 1.4.2.14. Інвестиційної Програми 2026)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІСНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ РІШЕННЯ"
відхилено
3 100 000,00 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-01-27-005396-a-a1Замовник: ПрАТ "Кіровоградобленерго"Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕКТРА"
Укладено
Завершена
Опубліковано
27 січ о 11:24
Останні зміни
27 бер о 13:40
Очікувана вартість
3 345 396.00UAH з ПДВ