Тендер: Електрична енергія
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваГоловне управління Держгеокадастру у Черкаській області
Код39765890
Веб-сайтhttp://cherkaska.land.gov.ua/
АдресаУкраїна, 18008, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська, 131
Основна контактна особа
ІмʼяВіктор Копань
Телефон+380633008569
E-mailkopan_89@ukr.net
URLhttp://cherkaska.land.gov.ua/
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Електрична енергіяКод ДК021: 09310000-5 Електрична енергія | 51 600 кіловат-година | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 18000, Черкаська область, м.Черкаси, вул.Смілянська 131 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 27 січня 2026 11:36:40 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-27-005643-a
ID Prozorroe1ae2d22a12a4b908a18c1a368dca7c6
Очікувана вартість670 397.31 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 6 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняУкладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Постанова Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Обґрунтування:
В підпункті 5 пункті 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», які затверджені постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022 р. (далі – Особливості), передбачено, що придбання замовником товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватись без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товарів у разі, коли товари можуть бути поставлені виключно певним суб’єктом господарювання - у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії. Відповідно до п. 93 ч.1 ст. 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» №2019-VIII (далі-Закон), універсальна послуга - постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України. Відповідно до п.42 ч.1 ст.1 Закону, малий непобутовий споживач- споживач, який не є побутовим споживачем і купує електричну енергію для власного споживання електроустановки якого приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-26-008259-a
Код ДК 021:201509310000-5 Електрична енергія
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" | переможець | 670 397,31 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
27 січ о 11:30Останні зміни
27 січ о 11:36Очікувана вартість
670 397.31UAH з ПДВ