IDUA-2026-01-27-007751-a
ID Prozorrofd3378f129054fa9b29fa9b06e1d9796
Очікувана вартість124 337.04 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Замовник проводить закупівлю послуги з централізованого водопостачання (код ДК 021:2015 65110000-7 Розподіл води) з Акціонерне товариство «Українська залізниця» шляхом укладання договору без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у випадку, передбаченому абзацом 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей у зв'язку з відсутністю конкуренції з технічних причин. Відповідно до інформації, наведеної у Зведеному переліку, розміщеного на офіційному веб-сайті АМКУ станом на 31.12.2025 року, Акціонерне товариство «Українська залізниця» включеного до Зведеного переліку природних монополій на території Рівненської області під номером 47.
Інформацією, що міститься у Ліцензійному реєстрі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на офіційному веб-сайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua, встановлено, що Акціонерне товариство «Українська залізниця» має ліцензію на провадження господарської діяльності надання послуги централізованого водопостачання.
витяг зі Зведеного переліку природних монополій, розміщеному на веб-сайті АМКУ (http://www.amcu.gov.ua , станом на 31.12.2025 року).
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-27-008851-a
Код ДК 021:201565110000-7 Розподіл води