Тендер: Надання універсальних електронних комунікаційних послуг (абонентна плата за доступ до глобальної телекомунікаційної послуги 0-800 "Виклик за рахунок абонента, якого викликають")
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДЕПАРТАМЕНТ РЕЄСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код40214227
АдресаУкраїна, 61003, Харківська область, Харків, Україна, 61003, Харківська обл., місто Харків, Павлівський майдан, будинок 4
Основна контактна особа
ІмʼяКоваль Євгенія Вікторівна
Телефон380959280348
E-maildr_buhoblik@city.kharkiv.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Надання універсальних електронних комунікаційних послуг (абонентна плата за доступ до глобальної телекомунікаційної послуги 0-800 "Виклик за рахунок абонента, якого викликають")Код ДК021: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних | 1 послуга | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 61003, Харківська область, Харків, Павлівський майдан, будинок 4 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Не вказано | Тендеру | 27 січня 2026 16:06:11 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-27-010446-a
ID Prozorrof151e3a99abd432c99edca309f66bbff
Очікувана вартість111 840 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Враховуючи планову потребу Департаменту реєстрації Харківської міської ради (надалі – Департамент) на 2026 рік необхідно здійснити закупівлю послуг: «Надання універсальних електронних комунікаційних послуг (абонентна плата за доступ до глобальної телекомунікаційної послуги 0-800 «Виклик за рахунок абонента, якого викликають») за кодом ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних.
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товарів у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Департамент реєстрації Харківської міської ради, відповідно до наданих повноважень, забезпечує організацію надання адміністративних послуг згідно із Законами України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», «Про адміністративні послуги».
Розпорядженнями Харківського міського голови від 10.08.2020 № 159 та від 13.08.2020 № 160 затверджено Перелік адміністративних послуг, які надаються Департаментом реєстрації Харківської міської ради.
Згідно з розпорядженням Харківського міського голови від 19.06.2006 № 1413 «Про провадження системи телефонного зв’язку на базі IP-телефонії» комунальним підприємством «Міський інформаційний центр» (КП «МІЦ») забезпечено впровадження системи телефонного зв’язку на базі IP-телефонії у міській раді та її виконавчих органах.
Послуги фіксованого телефонного зв’язку з індексами 7250ххх-7258ххх, 7607ххх, в тому числі міні-АТС, в приміщеннях Департаменту та його структурних підрозділів надає комунальне підприємство «Міський інформаційний центр», крім того КП «МІЦ» має Дозвіл від 19.08.2021 № НР100848, виданий Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, на використання номерного ресурсу з кодом оператора 57 глобальної телекомунікаційної послуги 800 «Виклик за рахунок абонента, якого викликають» на території України.
КП «Міський інформаційний центр» включено до Реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг за № 79, дата реєстрації повідомлення в НКЕК 24.02.2023.
КП «Міський інформаційний центр» має власну територіально розгалужену телекомунікаційну мережу та сервісно-технічну інфраструктури, забезпечує можливість отримати повний спектр телекомунікаційних послуг як місцевого, міжміського, міжнародного зв’язку, так і послуги міні-АТС, та послуг сервісних інженерів для ліквідації позаштатних ситуацій, тощо.
Окрім того, відповідно до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 03.12.2003 № 1201 «Про створення та функціювання Єдиної інформаційної системи Харківської міської ради та її виконавчих органів» було створено Єдину інформаційну систему Харківської міської ради та її виконавчих органів (далі – ЄІС ХМР), технічним адміністратором якої було визначено КП «МІЦ».
Слід зазначити, що ЄІС ХМР є єдиним інформаційним ресурсом міста Харкова та поєднує різноманітні інформаційні ресурси для забезпечення їх ефективного використання щодо потреб міської ради та її виконавчих органів.
Відповідно до підпункту 1.2.3. Положення про Єдину інформаційну систему Харківської міської ради та її виконавчих органів, структуру ЄІС ХМР утворюють, зокрема, мережі, бази даних, програмно-апаратні комплекси, інформаційні системи тощо, які стосуються певних питань діяльності міської ради та її виконавчих органів та інтегровані в ЄІС ХМР.
З огляду на вищевикладене, з метою забезпечення належного інформування суб’єктів звернення з питань отримання адміністративних послуг, розпорядженням Харківського міського голови від 29.12.2023 року № 395 «Про вжиття заходів щодо інформаційно-довідкової підтримки суб’єктів звернення з питань отримання адміністративних послуг та послуг у сфері соціального захисту населення», КП «МІЦ» доручено забезпечити здійснення інформаційно-довідкової підтримки (телефонної довідки) суб’єктів, які звертаються за допомогою технічних засобів електронних комунікацій (телефону) з питань отримання адміністративних послуг за єдиним багатоканальним номером телефону.
Слід зазначити, що всі мережі та програмно-апаратні комплекси за допомогою яких КП «МІЦ» може реалізувати надання вказаних послуг, є складовою частиною ЄІС ХМР.
Відповідно до Висновку експертів № 3037 від 10.05.2024 Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса» у КП «МІЦ», як надавача інформаційно-телекомунікаційних послуг Харківській міській раді та її виконавчим органам, відсутня конкуренція з технічних причин.
Разом з тим, враховуючи вимоги чинного законодавства щодо захисту персональних даних та інформації, усі послуги надаються підприємством засобами електронних комунікаційних мереж за допомогою захищених каналів зв’язку та ЦОД, які мають атестати відповідності, зареєстровані в Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.
Документами, що підтверджують наявність умов застосування абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, а саме: відсутність конкуренції з технічних причин, є:
- Дозвіл Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації № НР100848 від 19.08.2021 на використання номерного ресурсу (код оператора 57 глобальної телекомунікаційної послуги 800 «Виклик за рахунок абонента, якого викликають»), термін дії дозволу – до 19.08.2026, наданий КП «Міський інформаційний центр».
- Висновок експертів № 3037 від 10.05.2024 Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса», згідно з яким відсутня конкуренція з технічних причин у КП «МІЦ», як надавача інформаційно-телекомунікаційних послуг Харківській міській раді та її виконавчим органам.
- Розпорядження Харківського міського голови від 29.12.2023 року № 395 «Про вжиття заходів щодо інформаційно-довідкової підтримки суб’єктів звернення з питань отримання адміністративних послуг та послуг у сфері соціального захисту населення».
- Атестат відповідності № 2065В від 06.12.2024, Атестат відповідності № 2066В від 06.12.2024, Атестат відповідності № 2067В від 06.12.2024, зареєстровані в Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, які засвідчують, що комплексна система захисту інформації інформаційно-телекомунікаційних систем КП «МІЦ» відповідає вимогам нормативних документів з технічного захисту інформації та лист №06-7153/103 від 26.09.2025 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, наданий КП «Міський інформаційний центр» щодо автоматичного продовження строку дії діючих атестатів на період дії воєнного стану в Україні.
Керуючись абзацом 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, враховуючи рішення виконавчого комітету Харківської міської ради № 1201 від 03.12.2003, висновок експертів № 3037 від 10.05.2024 Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса», Атестат відповідності № 2065В від 06.12.2024, Атестат відповідності № 2066В від 06.12.2024, Атестат відповідності № 2067В від 06.12.2024, зареєстровані в Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, дозвіл Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації № НР100431 від 01.10.2020, дозвіл Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації № НР100848 від 19.08.2021, розпорядження Харківського міського голови від 19.06.2006 № 1413 «Про впровадження системи телефонного зв’язку на базі IP-телефонії», розпорядження Харківського міського голови від 29.12.2023 року № 395 за відсутністю конкуренції з технічних причин, уповноваженою особою Департаменту прийнято рішення здійснити закупівлю «Надання доступу до глобальної телекомунікаційної послуги з кодом 0-800 «Виклик за рахунок абонента, якого викликають» за кодом ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів з КП «Міський інформаційний центр».
Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби Департаменту на 2026 рік у послугах за предметом закупівлі «Надання універсальних електронних комунікаційних послуг (абонентна плата за доступ до глобальної телекомунікаційної послуги 0-800 «Виклик за рахунок абонента, якого викликають») за кодом ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних, необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів шляхом укладення договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-26-010670-a
Код ДК 021:201564210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" | переможець | 111 840,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
27 січ о 14:02Останні зміни
27 січ о 16:06Очікувана вартість
111 840.00UAH з ПДВ