Тендер: Розподіл води ( м. Луцьк)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Код13358826
АдресаУкраїна, 43027, Волинська область, Луцьк, Київський майдан, будинок 6
Основна контактна особа
ІмʼяЛиса Юлія
Телефон380332281079
E-maillysa@vl.pfu.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Розподіл води ( м. Луцьк)Код ДК021: 65110000-7 Розподіл води | 798 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 43000, Волинська область, Луцьк, Київський майдан, будинок 6. вул. Кравчука, 22 в, вул. Кривий Вал, 32 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | обгрунтування централізоване водопостачання.pdf | Не вказано | Тендеру | 27 січня 2026 14:12:35 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 27 січня 2026 14:15:16 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-27-010761-a
ID Prozorro0acd2c3ae91d46f68b9c9f940ec608f6
Очікувана вартість19 395.86 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Відповідно до абзацу четвертого підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості) у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, придбання послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тисяч гривень здійснюється без застосування відкритих торгів. За результатами відповідної закупівлі замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування здійснення закупівлі.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про природні монополії” (далі — Закон), природна монополія — це стан товарного ринку при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва, а товари (послуги), що виробляються суб’єктами природних монополій не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами).
Частиною першою статті 5 Закону визначено, що централізоване водопостачання є сферою діяльності природних монополій. Частиною другою статті 5 Закону передбачено, що зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України.
Суб’єкти господарювання, що надають послуги централізованого водопостачання у населених пунктах Волинської області включені до Зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 30.11.2025.
Враховуючи викладене, закупівля послуг з централізованого водопостачання у населених пунктах Волинської області може бути здійснена тільки у певних постачальників, що є суб’єктами природної монополії на ринку послуг централізованого водопостачання в межах Волинської області.
Таким чином, закупівлю за предметом ДК 021:2015 - 65110000-7 Розподіл води необхідно здійснити без застосування відкритих торгів на підставі абзацу четвертого підпункту 5 пункту 13 Особливостей — відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-27-012387-a
Код ДК 021:201565110000-7 Розподіл води
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КП"Луцькводоканал" | переможець | 19 395,86 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
27 січ о 14:12Останні зміни
27 січ о 14:18Очікувана вартість
19 395.86UAH з ПДВ