Тендер: ДК 021:2015: 65110000-7 - Розподіл води (Централізоване водопостачання з абонентським обслуговуванням)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Код38500095
АдресаУкраїна, 10031, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, БУДИНОК 98-В
Основна контактна особа
ІмʼяЦехмейструк Наталія Миколаївна
Телефон380976010391
E-mailtender.skoraja103@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Централізоване водопостачання з абонентським обслуговуваннямКод ДК021: 65111000-4 Розподіл питної води | 500 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 11500, Житомирська область, Коростень, вул. Івана Франка 23 |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол з Обгрунтуванням водопостачання.pdf | Не вказано | Тендеру | 28 січня 2026 09:23:39 | Перегляд |
2 | Зведений перелік суб’єктів природних монополій станом на 31.12.2025 року.pdf | Не вказано | Тендеру | 28 січня 2026 09:23:39 | Перегляд |
3 | Ліцензійний реєстр Житомирської ОДА в сфері водопостачання та водовідведення.xlsx | Не вказано | Тендеру | 28 січня 2026 09:23:39 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 28 січня 2026 09:28:04 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-28-001045-a
ID Prozorro932cdaaece3b4f20b1ed1c1fb11a99c3
Очікувана вартість23 965.88 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Так, на території де розміщені об’єкти замовника (підстанція екстреної медичної допомоги м. Коростень, вул. І.Франка, 23) право провадити господарську діяльність з централізованого водопостачання має Коростенське комунальне підприємство «Водоканал» (код ЄДРПОУ 03343947) який, згідно рішення НКРЕКП № 357 від 11.10.2019 року (безстрокова) має право здійснювати діяльність із надання послуги з централізованого водопостачання – відомості із Ліцензійного реєстру суб'єктів господарювання, що здійснюють господарську діяльність у сфері централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення Житомирської обласної державної адміністрації, який розміщений на офіційному вебсайті за посиланням https://oda.zht.gov.ua/main/administratyvni-poslugy/departament-regionalnogo-rozvytku/litsenzuvannya-gospodarskoyi-diyalnosti-u-sferi-tsentralizovanogo-vodopostachannya-vodovidvedennya/litsenziaty-zhytomyrskoyi-oda-u-sferi-tsentralizovanogo-vodopostachannya-ta-vodovidvedennya/
Також, частиною 1 статті 5 Закону України «Про природні монополій» встановлено, що діяльність з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення; належить до сфери діяльності суб’єктів природних монополій.
Зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, яких діють суб’єкти природних монополій, - національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.
Відповідно до відомостей зведеного переліку суб’єктів природних монополій, який ведеться Антимонопольним комітетом України за посиланням https://amcu.gov.ua/napryami/konkurenciya/arhiv-zvedenogo-pereliku-prirodnih-monopolij/zvedenyi-perelik-pryrodnykh-monopolii-2025 надавач послуг Коростенське комунальне підприємство «Водоканал» (код ЄДРПОУ 03343947) є суб’єктом природних монополій.
У відповідності до відомостей Зведеного переліку суб’єктів природніх монополій станом на 31.12.2025 року (оприлюднений 16.01.2026 р.) надавач послуг Коростенське комунальне підприємство «Водоканал» (код ЄДРПОУ 03343947) є суб’єктом природних монополій на території здійснення господарської діяльності Житомирська область із надання послуг із централізованого водопостачання.
Здійснення надання послуги іншими надавачами послуг неможливе у зв’язку з тим, що об’єкти замовника приєднанні до мереж надавача послуг з централізованого водопостачання Коростенське комунальне підприємство «Водоканал» (код ЄДРПОУ 03343947).
Здійснюється закупівля Централізоване водопостачання з абонентським обслуговуванням у відповідності до п.5 Правил № 690 послуги надаються споживачу згідно з умовами типового договору про надання послуг, що укладається з урахуванням особливостей, визначених Законом України “Про житлово-комунальні послуги” (далі - договір), та вимогами цих Правил.
Пунктом 11 частини 1 статті 1 Закону про ЖКП визначено, що плата за абонентське обслуговування - платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг або за індивідуальним договором з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і з постачання та розподілу електричної енергії), що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача), крім випадків, визначених цим Законом, а також за виконання інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води).
Отже, враховуючи наведене вище, вбачається, що у замовника відсутня технічна можливість здійснити закупівлю послуги з централізованого водопостачання в іншого суб’єкта господарювання, окрім Коростенське комунальне підприємство «Водоканал» (код ЄДРПОУ 03343947) та з метою задоволення потреби на 2026 рік у послузі за предметом закупівлі ДК 021:2015: 65110000-7 - Розподіл води (централізоване водопостачання з абонентським обслуговуванням) необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-27-019827-a
Код ДК 021:201565110000-7 Розподіл води
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Коростенське комунальне підприємство "Водоканал" | переможець | 23 965,88 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
28 січ о 09:23Останні зміни
28 січ о 09:28Очікувана вартість
23 965.88UAH з ПДВ