Тендер: код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов'язана продукція (централізоване постачання теплової енергії)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКП «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» Славутської міської ради
Код38358026
АдресаУкраїна, 30000, Хмельницька область, місто Славута, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 29 "г"
Основна контактна особа
ІмʼяМаксимович Оксана Петрівна
Телефон+380384272700
E-mailscpmsd@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | централізоване постачання теплової енергіїКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 100 гігакалорія | Від 01 січ 2026
До 30 бер 2026 | Україна, 30000, Хмельницька область, м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 29 Г |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 28 січня 2026 10:01:05 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 28 січня 2026 10:13:11 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-28-002012-a
ID Prozorro9a1e31103b7f4c749c1539ecf8008458
Очікувана вартість343 841 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
Обґрунтування
ЗАТВЕРДЖУЮ
_________ (директор О.ГАВРИЛЮК)
27 січня 2026р (дата)
ОБҐРУНТУВАННЯ
застосування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі — Особливості)
1. Найменування замовника Комунальне підриємство "Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги" Славутської міської ради
2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника 38358026
3. Місцезнаходження замовника 30000, Хмельницька обл., м. Славута, вул. Ярослава
Мудрого, 29 "г"
4. Вид предмета закупівлі закупівля без використання електронної системи
5. Конкретна назва предмета закупівлі централізоване постачання теплової енергії
6. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності) ДК 021:2015: 09320000-8 — Пара, гаряча вода та пов'язана продукція (централізоване постачання теплової енергії)
7. Кількість послуг : 100 Гкал.
8. Місце поставки послуг: Славутська АЗП-СМ та Славутська АЗП-СМ №2 (30000, Хмельницька обл., м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 29 "г")
9. Строк надання послуг: з 01.01.2026 р. до 30.03.2026 р.
10. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): протягом 10 календарних днів.
11. Найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові (для фізичної особи) суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: ФОП Шашок Тарас Олександрович.
12. Код згідно з ЄДРПОУ / реєстраційний номер облікової картки платника податків суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: 3079801033
13. Місцезнаходження (для юридичної особи) або місце проживання (для фізичної особи) суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: 30000, Хмельницька область, м. Славута, вул. Захисників України, буд.22
14. Ціна договору: 343 841,00 грн. (триста сорок три тисячі вісімсот сорок одна гривня 00 копійок) без ПДВ.
15. Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей — підпункт 5 пункту 13 Особливостей, а саме: «роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником ».
З урахуванням викладеного уповноваженою особою було прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю послуг з централізованого постачання теплової енергії шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
У зв'язку з вищевикладеним, враховуючи відсутність конкуренції з технічних причин, що підтверджується відомостями Зведеного переліку природних монополій станом на 31.12.2025 р., згідно якого ФОП Шашок Т.О. за номером 97 займає монопольне (домінуюче) становище з надання послуг транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами - було прийнято рішення здійснити закупівлю послуг з централізованого постачання теплової енергії шляхом укладення договору про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель.
Додатки:
1. Зведений перелік природних монополій від 31.12.2025 р.
Уповноважена особа Оксана МАКСИМОВИЧ
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-28-002133-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП Шашок Тарас Олександрович | переможець | 343 841,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
28 січ о 10:00Останні зміни
28 січ о 10:15Очікувана вартість
343 841.00UAH без ПДВ