Тендер: Послуги спеціального поштового зв`язку
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина 1474
Код14321860
АдресаУкраїна, 68600, Одеська область, Ізмаїл
Основна контактна особа
ІмʼяГросу Мирослав Олегович
Телефон380963058717
E-mailizmail1474tk@dpsu.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги спеціального поштового зв`язкуКод ДК021: 64110000-0 Поштові послуги | 1 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 68600, Одеська область, Ізмаїл |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 28 січня 2026 15:47:24 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-28-014352-a
ID Prozorro10b4dd29d7404bd2935da4635b13df6f
Очікувана вартість221 172 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником:
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, тобто замовник застосовує виняток за Особливостями і укладає прямий договір.
Одеський обласний вузол спеціального зв'язку Державного підприємства спеціального зв'язку (код 01186679) надає послуги поштового зв'язку спеціального призначення. Згідно з статтею 1 Закону України "Про поштовий зв'язок" від 04.10.2001 р., поштовий зв'язок спеціального призначення є складовою частиною зв'язку України, призначеною для надання послуг поштового зв'язку окремим категоріям користувачів. Відповідно до "Положення про службу спеціального зв'язку в Україні" затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2000 року №1738-31т, Державне підприємство спеціального зв'язку є єдиною технологічною системою, призначеною для приймання, перевезення та доставки кореспонденції, посилок, упаковок і спеціальних вантажів, що містять відомості і матеріали, які становлять державну та службову таємницю органів державної влади, підприємств, установ, організацій, військових частин, інших юридичних осіб. Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України здійснює свої повноваження у сфері надання послуг поштового зв'язку спеціального призначення через Державне підприємство спеціального зв'язку. Послуги поштового зв'язку спеціального призначення (спеціального зв'язку): поштові послуги з приймання, перевезення та доставки відправлень спеціального зв'язку для військової частини 1474 може надавати лише Державне підприємство спеціального зв'язку Одеський обласний вузол спеціального зв'язку. Виходячи з вищевикладеного військова частина 1474 має об'єктивні підстави застосувати процедуру закупівлі за виключенням з Державним підприємством спеціального зв'язку Одеський обласний вузол спеціального зв'язку відповідно до пункту 2, частини 7, статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: відсутність конкуренції з технічних причин.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3 8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави».
Отже, з огляду на зазначене застосовується вищевказане виключення на закупівлю послуг поштового зв’язку (фельд’єгерської служби).
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-28-016538-a
Код ДК 021:201564110000-0 Поштові послуги
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Одеський обласний вузол спеціального зв'язку державного підприємства спеціального зв'язку | переможець | 221 172,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
28 січ о 15:47Останні зміни
28 січ о 15:47Очікувана вартість
221 172.00UAH з ПДВ