IDUA-2026-01-29-001097-a
ID Prozorro0136550f5eb44430a1b74650660514ad
Очікувана вартість3 530 314.22 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняАукціон за закупівлею UA-2025-12-26-014199-a Пара, гаряча вода та пов’язана продукція ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09320000-8 не відбувся через відсутність учасників. Відповідно ст.. 13 п. 6 Постанови 1178 Особливостей від 12.10.22р. з змінами буде укладено прямий договір з ТОВ «Концерн «Біопаливо»».
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-29-000889-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція