Тендер: ДК 021:2015: 65110000-7 - Розподіл води (Централізоване водопостачання)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Код38500095
АдресаУкраїна, 10031, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, БУДИНОК 98-В
Основна контактна особа
ІмʼяЦехмейструк Наталія Миколаївна
Телефон380976010391
E-mailtender.skoraja103@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Централізоване водопостачанняКод ДК021: 65110000-7 Розподіл води | 420 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 13300, Житомирська область, Бердичів, вул. Шевченка, 22 |
Документи закупівлі
6Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | reestr_monopol_teplo-vodo_31_12_2025.xlsx | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 11:17:27 | Перегляд |
2 | Протокол з Обгрунтуванням водопостачання.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 11:17:27 | Перегляд |
3 | Зведений перелік суб’єктів природних монополій станом на 31.12.2025 року.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 11:17:27 | Перегляд |
4 | Рішення НКРЕКП від 07.11.2016 року № 1939 Про переоформлення ліцензій на безстрокову.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 11:17:27 | Перегляд |
5 | Ліцензійний реєстр Житомирської ОДА в сфері водопостачання та водовідведення.xlsx | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 11:17:27 | Перегляд |
6 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 січня 2026 11:17:52 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-29-005202-a
ID Prozorrod961fa06a8bb4d3b9e90a1823d50ca3a
Очікувана вартість17 312.4 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
на території де розміщені об’єкти замовника (підстанція екстреної медичної допомоги м. Бердичів, вул. Шевченка, 22) право провадити господарську діяльність з централізованого водопостачання має Міське комунальне підприємство «Бердичівводоканал» (код ЄДРПОУ 32569790) який, згідно рішення НКРЕКП № 1939 від 07.11.2016 року має право здійснювати діяльність із надання послуги з централізованого водопостачання – відомості із Ліцензійного реєстру суб'єктів господарювання, що здійснюють господарську діяльність у сфері централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення Житомирської обласної державної адміністрації, який розміщений на офіційному вебсайті за посиланням https://oda.zht.gov.ua/main/administratyvni-poslugy/departament-regionalnogo-rozvytku/litsenzuvannya-gospodarskoyi-diyalnosti-u-sferi-tsentralizovanogo-vodopostachannya-vodovidvedennya/litsenziaty-zhytomyrskoyi-oda-u-sferi-tsentralizovanogo-vodopostachannya-ta-vodovidvedennya/ .
Також, частиною 1 статті 5 Закону України «Про природні монополій» встановлено, що діяльність з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення; належить до сфери діяльності суб’єктів природних монополій.
Зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, яких діють суб’єкти природних монополій, - національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.
Відповідно до відомостей зведеного переліку суб’єктів природних монополій, який ведеться Антимонопольним комітетом України за посиланням https://amcu.gov.ua/napryami/konkurenciya/arhiv-zvedenogo-pereliku-prirodnih-monopolij/zvedenyi-perelik-pryrodnykh-monopolii-2025 надавач послуг Міське комунальне підприємство «Бердичівводоканал» (код ЄДРПОУ 32569790) є суб’єктом природних монополій.
У відповідності до відомостей Зведеного переліку суб’єктів природніх монополій станом на 31.12.2025 року (оприлюднений 16.01.2026 р.) надавач послуг Міське комунальне підприємство «Бердичівводоканал» (код ЄДРПОУ 32569790) є суб’єктом природних монополій на території здійснення господарської діяльності Житомирська область із надання послуг із централізованого водопостачання.
Здійснення надання послуги іншими надавачами послуг неможливе у зв’язку з тим, що об’єкти замовника приєднанні до мереж надавача послуг з централізованого водопостачання Міське комунальне підприємство «Бердичівводоканал» (код ЄДРПОУ 32569790).
Отже, враховуючи наведене вище, вбачається, що у замовника відсутня технічна можливість здійснити закупівлю послуги з централізованого водопостачання в іншого суб’єкта господарювання, окрім Міське комунальне підприємство «Бердичівводоканал» (код ЄДРПОУ 32569790) та з метою задоволення потреби на 2026 рік у послузі за предметом закупівлі ДК 021:2015: 65110000-7 - Розподіл води (централізоване водопостачання) необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-28-015977-a
Код ДК 021:201565110000-7 Розподіл води
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
МКП "Бердичівводоканал" | переможець | 17 312,40 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 січ о 11:17Останні зміни
29 січ о 11:17Очікувана вартість
17 312.40UAH з ПДВ