Тендер: Водопровідне обладнання – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнання (Водопровідне обладнання – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнання)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДержавне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Код01994089
АдресаУкраїна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
Основна контактна особа
ІмʼяКатерина Бойко
Телефон+380442398773
E-mailk.boiko_0323@ukr.net
Перелік позицій
17| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Ємність ODS вертикальна 1000 л – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 10 штука | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
2 | Фланець з конусною втулкою, 8болт – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 1 штука | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
3 | Прокладка біконітова міжфланцева Ø50 – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 1 штука | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
4 | Кран шаровий ручка 1 1/4 – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 2 штука | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
5 | Американка ППР Ø40х1 внутрішня різьба – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 1 штука | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
6 | Перехідник посилений латунь 1 1/4"х 1 1/2" – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 1 штука | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
7 | Футорка 1-1/4" х1-1/2" – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 1 штука | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
8 | Муфта з внутрішньою різьбою d40-1 1/4" – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 1 штука | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
9 | ППР кут Ø 40/90° мм – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 6 штука | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
10 | ППР заглушка поліпропіленова Ø40 – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 1 штука | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
11 | ППР З'єднувальна муфта Ø40 х Ø40 – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 2 штука | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
12 | ППР Труба Ø40 – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 16 погонний метр | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
13 | ППР Трійник Ø40 х32 хØ40 – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 10 штука | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
14 | ППР З'єднувальна муфта Ø32 х Ø32 – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 2 штука | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
15 | ППР Труба Ø32 – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 2 погонний метр | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
16 | Американка внутрішня Ø32х1" – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 10 штука | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
17 | Врізка в бак 1" – ДК 021:2015 – 39370000-6 - Водопровідне обладнанняКод ДК021: 39370000-6 Водопровідне обладнання | 10 штука | Від 29 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 01135, м. Київ, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обґрунтування підстав.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 11:19:04 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 січня 2026 11:19:23 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-29-005265-a
ID Prozorrofd93e224d624460baad226b6e28cafff
Очікувана вартість107 188.8 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-29-005755-a
Код ДК 021:201539370000-6 Водопровідне обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІНГ-ПРО" | переможець | 107 188,80 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 січ о 11:19Останні зміни
29 січ о 11:19Очікувана вартість
107 188.80UAH з ПДВ