IDUA-2026-01-29-005376-a
ID Prozorroee4ead1f77c0453e9cbac7e61890a0e1
ПриміткиЗгідно річного плану закупівель від 29.01.2026р.
Очікувана вартість3 210 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), «придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відповідно до Зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 31.12.2025р, розміщеному на сайті Антимонопольного комітету України від 16.01.2026р., Акціонерне товариство «Херсонобленерго» (Код ЄДРПОУ 05396638) здійснює розподіл електричної енергії в межах території міста Херсон та Херсонської області відповідно до Постанови НКРЕКП від 20.11.2018 №1469.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-29-005888-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії