Тендер: ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Вивезення і утилізація твердих побутових відходів із закладів освіти Бродівської міської ради)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Відміни
СтатусНевдале скасування
Причинанеможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
ПоясненняНеможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень
Неправильно вказано очікувану вартість в річному плані закупівлі.
ВідмінаЗакупівля
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 15:32:03 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
СтатусСкасування активоване.
Причинанеможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
ПоясненняЗроблено технічну помилку в очікуваній вартості предмета закупівлі.
ВідмінаЗакупівля
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 15:39:14 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 15:43:30 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Інформація про замовника
НазваВідділ освіти Бродівської міської ради
Код44143490
АдресаУкраїна, 80600, Львівська область, місто Броди, вул. Василя Стуса 22
Основна контактна особа
ІмʼяСімора Ірина Ігорівна
Телефон+380326625011
E-mailira_simora@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Вивезення і утилізація твердих побутових відходів із закладів освіти Бродівської міської радиКод ДК021: 90511000-2 Послуги зі збирання сміття | 1 193.205 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 80600, Львівська область, м. Броди, вул. В.Стуса, 22, вул. М.Коцюбинського, 10, вул. Бузова, 5, вул. Шкільна,1, вул. Старобрідська, 11, вул. Коцюбинського, 8, вул. 22 Січня, 62, вул. Січових Стрільців, 16, с. Берлин, вул. Новоставці, 24, с. Пониковиця, ал. Бродівська, 5, с. Лешнів, вул. Центральна, 24, с. Голосковичі, вул. Шкільна, 1, с. Гаї, вул. Шкільна, 31, с. Гаї-Дітковецькі, вул. Центральна, 66, с. Шнирів, вул. Шкільна, 29 с. Станіславчик, ал. Шкільна, 1 с. Суховоля, пров. Центральний, 11 с. Білявці, вул. Головна, 17 с. Пониква, вул. Центральна, 8 с. Комарівка, вул. Шкільна, 8 с. Піски, ал. Шкільна, 4 с. Боратин, вул. Підзамче, 10 с. Конюшків, вул. Й.Застирця, 7 с. Пониковиця, вул. Бродівська, 19 с. Суховоля, вул. Долинка, 20 с. Конюшків, вул. Головна, 37 с. Підгір’я, вул. Центральна, 5б, с. Берлин, вул. Новоставці, 22 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол обгрунтування Вивезення сміття.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 12:27:25 | Перегляд |
2 | ЗВІТ UA-2026-01-08-006625-a-report.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 12:27:25 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-29-007666-a
ID Prozorro7c54f519821e42ab94f139bf53db1861
Очікувана вартість372 782 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-29-008996-a
Код ДК 021:201590510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Торги відмінено
Опубліковано
29 січ о 12:27Останні зміни
29 січ о 15:43Очікувана вартість
372 782.00UAH з ПДВ