Тендер: Теплова енергія для потреб навчальних корпусів (№2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, Спортивний корпус) та господарських об’єктів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваНаціональний університет водного господарства та природокористування
Код02071116
АдресаУкраїна, 33028, Рівненська область, Рівне, Соборна, 11
Основна контактна особа
ІмʼяМарчук Микола
Телефон380362635960
E-mailm.muk.marchuk@nuwm.edu.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Теплова енергія для потреб навчальних корпусів (№2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, Спортивний корпус) та господарських об’єктівКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 2 200 гігакалорія | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
7Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол № 14.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 13:54:46 | Перегляд |
2 | Рішення виконавчого комітету № 152 від 04.11.2025 р..pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 13:54:46 | Перегляд |
3 | Лист ПП Рівнетеплосервіс від 06.10.2025 р. № 322.PDF | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 13:54:46 | Перегляд |
4 | Договір оренди № 78 від 01.10.2025 р..PDF | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 13:54:46 | Перегляд |
5 | Акт обстеження теплової мережі від ТК-41 до ТК-49.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 13:54:46 | Перегляд |
6 | Акт обстеження теплової мережі від ТК-10 до ТК-29.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 13:54:46 | Перегляд |
7 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 січня 2026 13:56:58 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-29-010197-a
ID Prozorro1995515c00034d53afcaa935bc4d9266
Очікувана вартість8 472 420 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВраховуючи результати досліджень які зафіксовані в: - акті гідравлічного випробування трубопроводу від камери (пакета) ТК-10 до камери (пакета) ТК-29 та акті обстеження конструктивних елементів теплової мережі від ТК-10 до ТК-29 в районі вул. Карнаухова, 60-в від котельні по вул. Карнаухова 41-В в м. Рівне; - акті гідравлічного випробування трубопроводу від камери (пакета) ТК-41 до камери (пакета) ТК-49 та акті обстеження конструктивних елементів теплової мережі від ТК-41 до ТК-49 в районі вул. Чорновола 74-в від котельні по вул. Чорновола 74-в в м. Рівне; встановлено, що вказані ділянки мережі не придатні для використання так як товщина стінок металу труби на окремих ділянках зменшена з 6,0 мм до 2,2 мм при допустимому значенні 3,2 мм, відповідно відсутня технічна можливість відбору теплоносія із магістральної теплової міської мережі, яка знаходиться в оренді ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО», що виключає технічну можливість отримання теплоносія від постачальників приєднаних до загальної міської магістральної теплової мережі, крім котельні, що знаходиться безпосередньо на території студмістечка НУВГП. (Акти обстежень додаються).
У зв’язку із призупиненням діяльності ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА ТЕПЛОВА КОМПАНІЯ», що на даний час має договір оренди приміщення котельні по вул. Чорновола, 49, яка знаходиться на території студмістечка університету та безпосередньо під’єднана до його теплової мережі, ПП «Рівнетеплосервіс» уклало договір оренди майна ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА ТЕПЛОВА КОМПАНІЯ», для подальшого використання котельні у виробництві теплової енергії.
Для гарантованого отримання теплової енергії об’єктами Національного університету водного господарства та природокористування, які під’єднані виключно до потужностей вищенаведеної котельні, відповідно до технічної характеристики теплової мережі та графічного зображення мережі розподілу вбачається, що єдиним можливим постачальником теплової енергії може бути ПП «Рівнетеплосервіс», що є підприємством критичної інфраструктури та забезпечує тепловою енергією установ та організацій, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів.
Отже, за відсутності конкуренції з технічних причин, не має можливості здійснювати закупівлю теплопостачання в інших організацій. Даний товар за нашим місцезнаходження може бути поставлений лише певним постачальником, а саме - ПП «Рівнетеплосервіс».
На підставі вищенаведеного, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», враховуючи Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі - Особливості), які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 зі змінами, ця закупівля може бути здійснена без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей, а саме через відсутність конкуренції з технічних причин.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-29-012232-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Приватне підприємство "Рівнетеплосервіс" | переможець | 8 472 420,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 січ о 13:54Останні зміни
29 січ о 13:57Очікувана вартість
8 472 420.00UAH з ПДВ