Тендер: Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки КрАЗ-6322
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина 2144
Код14321653
АдресаУкраїна, 79000, Львівська область, Львів, м. Львів
Основна контактна особа
ІмʼяЛень Ольга Богданівна
Телефон80675322087
E-mailolen@dpsu.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки КрАЗ-6322Код ДК021: 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів | 1 послуга | До 01 трав 2026 | Україна, 79000, Львівська область, Львів, м. Львів |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | ОБГРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ 74 285,00.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 15:19:08 | Перегляд |
2 | UA-2026-01-15-010296-a-report.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 15:19:08 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 січня 2026 15:19:26 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-29-013418-a
ID Prozorroe0983b907feb46d9a9005ba15627306d
Очікувана вартість74 285 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор закупівлі UA-2026-01-15-010296-a
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з ПКМУ від 12.10.2022 №1178. Виконавцем ФОП Бойко Оксана Андріївна виконано вимоги, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, договір про закупівлю відповідає тендерній документації, сума укладеного договору дорівнює очікуваній вартості закупівлі.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-29-015483-a
Код ДК 021:201550110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП БОЙКО Оксана Андріївна | переможець | 74 285,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 січ о 15:19Останні зміни
29 січ о 15:19Очікувана вартість
74 285.00UAH без ПДВ