Тендер: ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія (універсальна послуга)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПАЛАЦ МОЛОДІ
Код22810998
АдресаУкраїна, 18029, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СУМГАЇТСЬКА будинок 12
Основна контактна особа
ІмʼяОлена Петрова
Телефон+380674744289
E-mailpalaz_molodi@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Електрична енергія Код ДК021: 09310000-5 Електрична енергія | 23 915 кіловат-година | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 18029, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 12 |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування підстави.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 15:36:44 | Перегляд |
2 | Постанова НКРЕКП 1092 .pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 15:36:44 | Перегляд |
3 | Постанова НКРЕКП 1268.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 15:36:44 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 січня 2026 15:38:45 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-29-014161-a
ID Prozorro3c778f10c89e43b68e0a44137e2b8159
Очікувана вартість310 708.37 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 6 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняУкладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Черкаський міський Палац молоді має потребу на 2026 рік у закупівлі електричної енергії (ДК 021:2015: код 09310000-5 - Електрична енергія) на умовах універсальної послуги (далі – Закупівля).
Відповідно до п. 93 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» № 2019-VIII (далі - Закон), універсальна послуга - постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України.
Відповідно до п. 42 ч. 1 ст. 1 Закону малий непобутовий споживач - споживач, який не є побутовим споживачем і купує електричну енергію для власного споживання, електроустановки якого приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт.
Електроустановки Замовника приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт.
Отже, Замовник в розумінні Закону відноситься до малих непутових споживачів та має право бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до ст. 63 Закону, а саме на умовах універсальної послуги.
Відповідно до постанови НКРЕКП від 25.09.2018 №1092 ТОВ «Черкасиенергозбут» отримало ліцензію на постачання електричної енергії споживачу.
ТОВ «Черкасиенергозбут» включене до Переліку постачальників універсальних послуг на закріпленій території, затвердженого постановою НКРЕКП від 26.10.2018 №1268 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо передачі даних побутових та малих не побутових споживачів постачальнику електричної енергії, на якого відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» покладається виконання функції універсальної послуги на закріпленій території».
Відповідно до ч. 2 ст. 63 Закону у межах території здійснення діяльності одного постачальника універсальних послуг не допускається здійснення діяльності іншими постачальниками універсальних послуг.
Таке ж положення міститься в п. 3.1.1. Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП №312 від 14.03.2018.
ТОВ «Черкасиенергозбут» виконує функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території - адміністративній території Черкаської області.
ТОВ «Черкасиенергозбут» є єдиним постачальником універсальної послуги за місцезнаходженням об'єктів замовника - у Черкаській області.
Отже, відповідно до ст. 63 Закону та п. 3.1.1. Правил роздрібного ринку електричної енергії, електричну енергію на умовах універсальної послуги на території Черкаської області може постачати лише один суб'єкт господарювання - постачальник універсальних послуг ТОВ «Черкасиенергозбут».
Відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання, а саме: у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії.
З огляду на вищевикладене, для закупівлі електричної енергії для потреб 2026 року Замовник застосовує підпункт 5 пункту 13 Особливостей та здійснює закупівлю електричної енергії шляхом укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-29-016972-a
Код ДК 021:201509310000-5 Електрична енергія
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ" | переможець | 310 708,37 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 січ о 15:36Останні зміни
29 січ о 15:38Очікувана вартість
310 708.37UAH з ПДВ