Тендер: Централізоване водовідведення код ДК 021:2015:90430000-0 Послуги з відведення стічних вод
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
Назва1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Код38212105
АдресаУкраїна, 25003, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Героїв-рятувальників, будинок 34
Основна контактна особа
ІмʼяІя Шатохіна
Телефон+380953845649
E-maili.shatokhina@dsns.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Централізоване водовідведенняКод ДК021: 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод | 600 метр кубічний | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Братиславська 3а |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 січня 2026 15:41:27 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-29-014283-a
ID Prozorro9b62fc1760384c18bfa413b04e210cc4
Очікувана вартість26 064 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Пунктом 13 Особливостей встановлено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.За відомостями Зведеного переліку суб’єктів природних монополій, розміщеного на офіційному вебсайті Антимонопольного комітету України (https://amcu.gov.ua), встановлено, що Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» (код 03346822) включено до Зведеного переліку суб’єктів природних монополій на території Кіровоградської області.
За інформацією, розміщеною на офіційному вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) (https://www.nerc.gov.ua) встановлено, що Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» (код 03346822), наявне в Зведеному переліку суб’єктів природних монополій (роздруківка витягу із Зведеного переліку суб’єктів природних монополій додається). Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» має ліцензію на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення (роздруківка витягу з Ліцензійного реєстру НКРЕКП додається). Згідно технічної документації (Акт розмежування, що є Додатоком 5 до договору, схема розподілу, що є Додатком 4 до договору) до мереж Обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» приєднано об’єкт Замовника у м. Кропивницький, вул. Братиславська, 3а.
Отже, система централізованого водопостачання та водовідведення Замовника розташована в місцях провадження господарської діяльності Обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград», що займає монопольне становище на ринку послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у Кіровоградській області. Враховуючи технічні причини, потреба Замовника у централізованому водовідведенні може бути задоволена тільки цим суб’єктом господарювання. Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності здійснення закупівлі та якнайшвидшого забезпечення потреб, у зв’язку з відсутністю конкуренції щодо вибору постачальника послуг з централізованого водовідведення за місцем розташування мереж Замовника за адресою: м. Кропивницький, вул. Братиславська, 3а, що підтверджується документально, Замовником прийнято рішення застосувати виняток, визначений в абзаці четвертому підпункту 5 пункту 13 Особливостей, і здійснити закупівлю послуг код ДК 90430000-0 «Послуги з відведення стічних вод» без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу шляхом укладення договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель з ОКВП «Дніпро-Кіровоград».
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-29-011559-a
Код ДК 021:201590430000-0 Послуги з відведення стічних вод
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРО-КІРОВОГРАД" | переможець | 26 064,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 січ о 15:39Останні зміни
29 січ о 15:41Очікувана вартість
26 064.00UAH з ПДВ