Тендер: ДК 021:2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги (Послуги з організації гарячого харчування учнів)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВИЩЕ ХУДОЖНЄ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ №3 М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА
Код02544313
АдресаУкраїна, 76014, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. ДЖОХАРА ДУДАЄВА, 35
Основна контактна особа
ІмʼяВіктор Гефко
Телефон+380992060216
E-mailviktorhefko@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | ДК 021:2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги (Послуги з організації гарячого харчування учнів)Код ДК021: 55520000-1 Кейтерингові послуги | 1 послуга | Від 28 січ 2026
До 30 черв 2026 | Україна, 76014, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Дж. Дудаєва,35 |
Документи закупівлі
9Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Довідка ФОП Гаврилів наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід..pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 29 січня 2026 15:43:45 | Перегляд |
2 | Довідка ФОП Гаврилів, що потужності оператора ринку мають державну реєстрацію або отримали експлуатаційний дозвіл відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 29 січня 2026 15:43:45 | Перегляд |
3 | ДовідкаФОП Гаврилів про наявність та загальну кількість власного таабо залученого автотранспорту.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 29 січня 2026 15:43:45 | Перегляд |
4 | Копії актів про виконання аналогічних договорів 1.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 29 січня 2026 15:43:45 | Перегляд |
5 | Копії актів про виконання аналогічних договорів 2.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 29 січня 2026 15:43:45 | Перегляд |
6 | Копії актів про виконання аналогічних договорів 3.pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 29 січня 2026 15:43:45 | Перегляд |
7 | Довідка ФОП про наявність площі та обладнання для зберігання продуктів харчування, в тому числі і тих, що швидко псуються (Договір оренди).pdf | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 29 січня 2026 15:43:45 | Перегляд |
8 | Протокол 11_обгрунтування_закіпівлі_харчування_2026.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 29 січня 2026 15:50:14 | Перегляд |
9 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 січня 2026 15:53:53 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-29-014444-a
ID Prozorro60bf33906d00470fa4ed1bdafd6c2618
Очікувана вартість210 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Замовником було проведено відкриті торги з урахуванням Особливостей за предметом закупівлі: ДК 021:2015 — 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з організації гарячого харчування учнів), ідентифікатор закупівлі UA-2026-01-15-012679-a (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2026-01-15-012679-a), оголошення про які оприлюднено в електронній системі закупівель. Відкриті торги були автоматично відмінені електронною системою закупівель у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції у строк, встановлений замовником, відповідно до підпункту 2 пункту 51 Особливостей, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі.
У зв’язку з відміною відкритих торгів з зазначеної підстави, у Замовника наявні правові підстави для здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-29-016230-a
Код ДК 021:201555520000-1 Кейтерингові послуги
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ГАВРИЛІВ ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА | переможець | 210 000,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 січ о 15:43Останні зміни
29 січ о 15:53Очікувана вартість
210 000.00UAH без ПДВ