Тендер: Теплова енергія
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваПРИДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
Код00193447
АдресаУкраїна, 51900, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, Пр. Відродження, 86
Основна контактна особа
ІмʼяНаталія Гаркуша
Телефон+380973296554
E-mailoksananovikova09@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | теплова енергіяКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 155.0 001 гігакалорія | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 51900, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, проспект Відродження, б. 88 |
Документи закупівлі
8Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 1. Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 28.07.2020.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 15:50:35 | Перегляд |
2 | 2. Ліцензія № 807 від 08.07.2010 (виробництво теплової енергії).pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 15:50:35 | Перегляд |
3 | 3. Ліцензія № Р-496І0І3-20 від 28.07.2020 (постачання теплової енергії).pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 15:50:35 | Перегляд |
4 | 4. Ліцензія № Р-496І0І3-20 від 28.07.2020 (транспортування теплової енергії).pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 15:50:35 | Перегляд |
5 | 5. Зведений перелік суб'єктів природних монополій станом на 31.12.2025р..pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 15:50:35 | Перегляд |
6 | 6. Рішення КМР від 29.10.2025 № 629 (про встановлення тарифів).pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 15:50:35 | Перегляд |
7 | ОБҐРУНТУВАННЯ.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 15:50:35 | Перегляд |
8 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 січня 2026 15:52:42 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-29-014693-a
ID Prozorro72ca8a83a49f4538ad3d95d6fa8ba0c9
Очікувана вартість299 978 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відносини, що виникають у процесі надання споживачам послуг з постачання теплової енергії регулює Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 09 11.2017 № 2189-VIII (далі - Закон № 2189). Адже відповідно до пункту 2 частини 1 статті 5 Закону № 2189 послуги з постачання теплової енергії належать до житлово-комунальних послуг.
Органом державного регулювання у сфері комунальних послуг є НКРЕКП (ст. 2 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» від 09.07.2010 № 2479-УІ (далі - Закон № 2479)). НКРЕКП застосовує, зокрема, такі засоби регуляторного впливу на суб’єктів природних монополій та суб’єктів господарювання на суміжних ринках, як ліцензування господарської діяльності, контроль за дотриманням ліцензійних умов та встановлення тарифів на комунальні послуги для суб'єктів природних монополій, суб’єктів господарювання на суміжних ринках.
Постачання теплової енергії (теплопостачання) - господарська діяльність, пов’язана з наданням теплової енергії (теплоносія) споживачам за допомогою технічних засобів транспортування та розподілом теплової енергії на підставі договору (ст. 2 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» від 09.07.2010 № 2479-УІ (далі - Закон № 2479)).
Господарська діяльність з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії підлягає ліцензуванню в порядку, встановленому ст. 23 Законом України «Про теплопостачання» від 02.06.2005 року № 2633-IV (далі -Закон № 2633).
Відповідно до ліцензії виданої Національною Комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відповідно до постанови від 08.07.2010 року № 807 (переоформлено рішенням від 19.08.2016 №1453), Акціонерне товариство «Дніпровська теплоелектроцентраль» має право на провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії, Ліцензії Дніпропетровської обласної державної адміністрації, рішення № Р-496/0/3-20 від 28.07.2020 Акціонерне товариство «Дніпровська теплоелектроцентраль» має право на постачання теплової енергії. Згідно з рішенням Кам’янської міської ради № 2009-44/VII від 09.07.2020 року «Про забезпечення надання послуг з теплопостачання» Акціонерне товариство «Дніпровська теплоелектроцентраль» визначено постачальником послуг щодо виробництва та поставки теплової енергії в м. Кам’янському та передано в обслуговування інженерні споруди, обладнання, магістральні та розподільчі мережі системи центрального опалення.
З технічних причин з огляду на розташування тепломереж Замовника в місцях провадження господарської діяльності Ліцензіата, постачання теплової енергія для потреб Замовника може бути забезпечено тільки АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ».
Відповідно до статті 16 Закону № 2633 ціни на ринку теплової енергії, зокрема тарифи на теплову енергію суб’єктам природних монополій у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснюється НКРЕКП, а також тарифів на теплову енергію, що виробляється за допомогою систем теплопостачання, суб’єктам господарювання, регулюються державою шляхом затвердження відповідних тарифів.
НКРЕКП встановлює тарифи на комунальні послуги суб’єктам природних монополій та суб’єктам господарювання на суміжних ринках, ліцензування діяльності яких підпадають під критерії регулювання НКРЕКП.
Відповідно до статті 13 Закону № 2633, статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері постачання теплової енергії належить, зокрема, встановлення тарифів на теплову енергію і тарифів на виробництво теплової енергії (крім тарифів на теплову енергію, вироблену на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях та когенераційних установках). Отже, органи місцевого самоврядування встановлюють тарифи на послуги з постачання теплової енергії суб’єктам господарювання, які не підпадають під державне регулювання НКРЕКП.
Тарифи на послуги з постачання теплової енергії для АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» затверджено рішенням Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Виконавчим Комітетом від 29.10.2025 року № 629.
Отже, Замовник проводить закупівлю послуг з постачання теплової енергії, за предметом закупівлі код ДК 021:2015: 093200008 «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція» з АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ», шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у випадку, передбаченому у абзаці 4 підпункті 5 пункту 13 Особливостей, у зв’язку з відсутністю конкуренції щодо вибору постачальника з технічних причин, оскільки тепломережі Замовника приєднані безпосередньо до потужностей постачальника АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ» та за затвердженими тарифами на послуги постачання теплової енергії для цього Постачальника.
Відповідно до «Зведеного переліку суб’єктів природних монополій» станом на 31.12.2025 АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ», код ЄДРПОУ 00130820 займає монопольне становище на ринку з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами на території Дніпропетровської області (порядковий номер 149, стор. 209). Зведений перелік суб'єктів природних монополій знаходиться у відкритому доступі на сайті АМКУ: https://amcu.gov.ua/napryami/konkurenciya/arhiv-zvedenogo-pereliku-prirodnih-monopolij/zvedenyi-perelik-pryrodnykh-monopolii-2025
Враховуючи відсутність конкуренції з технічних причин на відповідному ринку щодо постачання теплової енергії, єдиним можливим постачальником теплової енергії для нашого закладу (за адресою: 51900, м. Кам’янське, Дніпропетровська обл., проспект Відродження 88) є АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ», код ЄДРПОУ 00130820.
З урахуванням викладеного уповноваженою особою було прийнято рішення згідно з положеннями абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю теплової енергії, код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов'язана продукція, шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Додатки (перелік документів, що підтверджують наявність підстав для застосування п.п. 5 п. 13 Особливостей):
1. Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 28.07.2020 р.
2. Ліцензія № 807 від 08.07.2010 (виробництво теплової енергії).
3. Ліцензія № Р-496І0І3-20 від 28.07.2020 (постачання теплової енергії).
4. Ліцензія № Р-496І0І3-20 від 28.07.2020 (транспортування теплової енергії).
5. Зведений перелік суб'єктів природних монополій станом на 31.12.2025р.
6. Рішення КМР від 29.10.2025 № 629 (про встановлення тарифів).
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-29-017352-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ" | переможець | 299 978,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 січ о 15:50Останні зміни
29 січ о 15:52Очікувана вартість
299 978.00UAH з ПДВ