IDUA-2026-01-29-014752-a
ID Prozorro43f3aed5c1d54dbe90f8c048d9966222
Очікувана вартість75 468 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та відповідно до підпункту 5 (відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, оскільки КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДСЕРВІС" МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ станом на 31.12.2025 р. є єдиним надавачем послуг ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОВІДВЕДЕННЯ на відповідній території згідно реєстру даних ЗВЕДЕНОГО ПЕРЕЛІКУ СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-29-017637-a
Код ДК 021:201590430000-0 Послуги з відведення стічних вод