Тендер: Послуги з відведення стічних вод (селище Маневичі)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Код13358826
АдресаУкраїна, 43027, Волинська область, Луцьк, Київський майдан, будинок 6
Основна контактна особа
ІмʼяЛиса Юлія
Телефон380332281079
E-maillysa@vl.pfu.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з відведення стічних вод (селище Маневичі)Код ДК021: 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод | 154.2 метр кубічний | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 44601, Волинська область, селище Маневичі, 100-річчя Маневич, буд 34 та 39 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування водовідведення.pdf | Не вказано | Тендеру | 29 січня 2026 16:07:05 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 29 січня 2026 16:10:05 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-29-015331-a
ID Prozorro9a68cc198a664f6a8d7cff12cbb9fce0
Очікувана вартість4 834.4 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Відповідно до абзацу четвертого підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості) у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, придбання послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тисяч гривень здійснюється без застосування відкритих торгів. За результатами відповідної закупівлі замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування здійснення закупівлі.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про природні монополії” (далі — Закон), природна монополія — це стан товарного ринку при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва, а товари (послуги), що виробляються суб’єктами природних монополій не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами).
Частиною першою статті 5 Закону визначено, що централізоване водовідведення є сферою діяльності природних монополій. Частиною другою статті 5 Закону передбачено, що зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України.
Суб’єкти господарювання, що надають послуги централізованого водовідведення у населених пунктах Волинської області включені до Зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 30.11.2025.
Враховуючи викладене, закупівля послуг з централізованого водовідведення у населених пунктах Волинської області може бути здійснена тільки у певних постачальників, що є суб’єктами природної монополії на ринку послуг централізованого водовідведення в межах Волинської області.
Таким чином, закупівлю за предметом ДК 021:2015 - 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод необхідно здійснити без застосування відкритих торгів на підставі абзацу четвертого підпункту 5 пункту 13 Особливостей — відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-29-016716-a
Код ДК 021:201590430000-0 Послуги з відведення стічних вод
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
МАНЕВИЦЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА | переможець | 4 834,40 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
29 січ о 16:07Останні зміни
2 лют о 15:44Очікувана вартість
4 834.40UAH з ПДВ