Тендер: Розподіл води за кодом CPV за ДК 021:2015-65110000-7 (послуги з централізованого водопостачання для Зміївського районного суду Харківській області)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваТериторіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області
Код26281249
АдресаУкраїна, 61001, Харківська область, Харків, Майдан Героїв Небесної Сотні, 36, корп. 2
Основна контактна особа
ІмʼяМалишкіна Наталя Олегівна
Телефон+380577325535
E-maildsa-tenderkp@hr.court.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Розподіл води за кодом CPV за ДК 021:2015-65110000-7 (послуги з централізованого водопостачання для Зміївського районного суду Харківській області)Код ДК021: 65110000-7 Розподіл води | 70 метр кубічний | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 63404, Харківська область, м. Зміїв, вул. Адміністративна, буд. 6 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 30 січня 2026 15:13:06 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-30-001029-a
ID Prozorro361f6a64bb6f475e8dd95da64327dbaf
Очікувана вартість2 671.2 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відповідно до ст. 64 Конституції, в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень.
Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 затверджено Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі – Особливості).
Зокрема, підпунктом п’ять пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками послуг, вартість яких перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання, якщо відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відповідно до статті 1 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000р. № 1682-ІІІ природна монополія - це стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв’язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб’єктами природних монополій, не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв’язку з чим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги).
Діяльність суб'єктів природних монополій регулюється частиною 1 статті 5 Закону України «Про природні монополії», в тому числі у сфері транспортування теплової енергії і централізованого постачання теплової енергії. Державний контроль за додержанням законодавства про захист економічної конкуренції у сферах природних монополій здійснюється Антимонопольним комітетом України в межах його компетенції у відповідності до норм частини 2 статті 4 Закону України «Про природні монополії».
Відповідно до частини 2 статті 5 Закону України «Про природні монополії» зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, в яких діють суб’єкти природних монополій, - національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.
Згідно Розпорядження Антимонопольного комітету України від 28 листопада 2012 року № 874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій» «Зведений перелік суб’єктів природних монополій» розміщується щомісяця на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua).
ВИТЯГ ЗІ ЗВЕДЕНОГО ПЕРЕЛІКУ СУБ’ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ
станом на 31.12.2024
№
з/п Код за ЄДРПОУ суб’єкта господарю вання Найменування суб'єкта господарювання Вид господарської діяльності, що провадиться суб’єктом господарювання Територія діяльності суб'єкта природних монополій Національна комісія або інший орган, що склав та веде цей реєстр
1 2 3 6 7 8
59 37083454 Комунальне підприємство «Зміїв-сервіс» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА
ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОВІДВЕДЕННЯ ХАРКІВСЬКА
ОБЛАСТЬ НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Рішенням виконавчого комітету Зміївської міської ради Харківської області № 377 від 26.10.2023 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, що надаються Комунальне підприємство «Зміїв-сервіс» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області, встановлено тариф на централізоване водопостачання для бюджетних установ – 38,16 грн. за 1 м.куб.(з ПДВ).
На підставі вищевикладеного, з метою забезпечення безперебійного водопостачання у 2026 році, керуючись абзацом четвертим підпункту п’ять пункту 13 Особливостей, прийнято рішення здійснити закупівлю шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-30-001447-a
Код ДК 021:201565110000-7 Розподіл води
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Комунальне підприємство «Зміїв-сервіс» | переможець | 2 671,20 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
30 січ о 09:18Останні зміни
30 січ о 15:15Очікувана вартість
2 671.20UAH з ПДВ