IDUA-2026-01-30-005388-a
ID Prozorro0611e7d5810641ffa20c92a430b68144
Приміткизакупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 р. № 1178.
Очікувана вартість122 630.95 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-30-006435-a
Код ДК 021:201590430000-0 Послуги з відведення стічних вод