Згорнути все
Основна інформація
Статуспереможець
НазваВизнаний переможцем
ОписЗгідно протоколу рішення УО від 24.02.2026 №55
Дата24 лютого 2026 - 14:35
Документи до рішення
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Витяг з ЄДР | Витяг з ЄДР | Тендеру | 19 лютого 2026 16:29:07 | Перегляд |
2 | Протокол визначення переможця ТОВ «ВК ПОСТАЧ».pdf | Пропозиція, що перемогла | Тендеру | 24 лютого 2026 14:34:58 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції | Тендеру | 24 лютого 2026 14:35:05 | Перегляд |
4 | Довідка НАЗК | Довідка НАЗК | Тендеру | 24 лютого 2026 14:35:14 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Повідомлення про намір укласти договір
Згорнути все
Основна інформація
УчасникТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВК ПОСТАЧ"
ЄДРПОУ45567588
АдресаУкраїна
Ім’яСергій Сущенко
Телефон380500433577
E-mailvkpostach@gmail.com
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт малого підприємництва
Ціна208000 UAH без ПДВ
ЛотГеодезичне обладнання
Список позицій
7| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | Далекомір лазерний Bosch GLM 100-25С або еквівалент | 7 штука |
2 | Далекомір лазерний Bosch GLM 50 Proffessional або еквівалент | 2 штука |
3 | Далекомір лазерний DeWALT DW03050 або еквівалент | 1 штука |
4 | Далекомір лазерний Bosch Professional GLM 150-27 С або еквівалент | 3 штука |
5 | Лазерний далекомір Bosch Professional GLM 50-22 з чохлом або еквівалент | 1 штука |
6 | Лазерний рівень BL-16 STEF Germany 4D або еквівалент | 1 штука |
7 | Оптичний нівелір Bosch GOL 26 D Professional + BT 160 + GR 500 (Модель: 0601068002) або еквівалент | 2 штука |
Контактна особа
Ім’яСергій Сущенко
Телефон380500433577
E-mailvkpostach@gmail.com
Документи переможця
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Цінова new.pdf | Не вказано | Тендеру | 26 лютого 2026 10:25:31 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Не вказано | Тендеру | 26 лютого 2026 10:25:50 | Перегляд |
3 | Довідка.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 26 лютого 2026 10:25:31 | Перегляд |
4 | Витяг.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 26 лютого 2026 10:25:31 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Документи пропозиції
12Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Наказ про призначення.pdf | Не вказано | Тендеру | 09 лютого 2026 18:46:30 | Перегляд |
2 | Технічна пропозиція.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 09 лютого 2026 18:46:30 | Перегляд |
3 | Довідка про досвід виконаних договорів.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 09 лютого 2026 18:46:30 | Перегляд |
4 | Довідка пп2 п 45.pdf | Не вказано | Тендеру | 09 лютого 2026 18:46:30 | Перегляд |
5 | Анкета.pdf | Не вказано | Тендеру | 09 лютого 2026 18:46:30 | Перегляд |
6 | Виписка з ЄДР Запоріжжя.pdf | Не вказано | Тендеру | 09 лютого 2026 18:46:30 | Перегляд |
7 | Структура власності-2.pdf | Не вказано | Тендеру | 09 лютого 2026 18:46:30 | Перегляд |
8 | Рішення 1 підписане.pdf | Не вказано | Тендеру | 09 лютого 2026 18:46:30 | Перегляд |
9 | Модельний статут-2.pdf | Не вказано | Тендеру | 09 лютого 2026 18:46:30 | Перегляд |
10 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 09 лютого 2026 18:46:53 | Перегляд |
11 | Цінова пропозиція.pdf | Цінова пропозиція | Тендеру | 09 лютого 2026 18:46:30 | Перегляд |
12 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 09 лютого 2026 18:46:53 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Фінансові документи пропозиції
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Цінова пропозиція.pdf | Цінова пропозиція | Тендеру | 09 лютого 2026 18:46:30 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Документи відповідності (включно з вимогами ст. 17)
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Довідка про досвід виконаних договорів.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 09 лютого 2026 18:46:30 | Перегляд |
2 | Довідка.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 26 лютого 2026 10:25:31 | Перегляд |
3 | Витяг.pdf | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 26 лютого 2026 10:25:31 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 12| Вимога | |
|---|---|
Мова тендерної пропозиціїВідповідь: ukr | |
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так | |
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушенняВідповідь: Так | |
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцієюВідповідь: Так Документ: Довідка.pdf | |
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерівВідповідь: Так | |
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядкуВідповідь: Так Документ: Витяг.pdf | |
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедураВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиВідповідь: Так Документ: Витяг.pdf | |
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"Відповідь: Так | |
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозиційВідповідь: 90 | |
Наявність досвіду виконання аналогічного договоруВідповідь: Так |
переможець
Запропонована сума постачальником
208 000.00UAH без ПДВ
Електроний протокол
Електронна пропозиція