Тендер: Теплопостачання
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКЗ ЗДО №25 "Малюк"
Код21430897
Веб-сайтhttp://dnz25.cv.ua
АдресаУкраїна, 58029, Чернівецька область, місто Чернівці, вул.Товстюка Корнія, будинок 10-А
IBANUA128201720344290001000009446
ПідписантІванчик Лариса Казимирівна
Посада підписантаДиректор
Телефон підписанта+380372536307
email підписантаzdo25cv@gmail.com
Основна контактна особа
ІмʼяНягу Альона Мірчівна
Телефон+380660456019
E-mailzdo25cv@gmail.com
URLhttp://dnz25.cv.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | ТеплопостачанняКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 403 гігакалорія | До 31 груд 2026 | Україна, 58029, Чернівецька область, м. Чернівці, вул.Товстюка Корнія, будинок 10-А |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування підстави | Тендерна документація | Тендеру | 30 січня 2026 15:41:10 | Перегляд |
2 | Зведений перелік суб'єктів природних монополій на 31.12.2025 року | Тендерна документація | Тендеру | 30 січня 2026 15:41:10 | Перегляд |
3 | Витяг із зведеного переліку суб'єктів природних монополій на 31.12.2025 | Тендерна документація | Тендеру | 30 січня 2026 15:41:10 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 30 січня 2026 20:09:24 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-30-013475-a
ID Prozorro1bb3e41592e24eeab6146b6c4e38718f
Очікувана вартість1 542 200 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу в окремих випадках. На підставі абзацу 4 підпункту 5 Особливостей таким випадком є закупівля у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. У замовника наявна потреба провести закупівлю за предметом закупівлі Теплопостачання Код ДК 021-2015 (CPV): 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція, очікувана вартість якого становить 1 542 200,00 грн. Дані товари/послуги можуть бути поставлені виключно МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЦІТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО". Перелік документів, які є підтвердженням наявності підстави здійснити Закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей:
1. Зведений перелік суб'єктів природних монополій станом на 31.12.2025 року, оприлюднений на офіційному веб-порталі Антимонопольного комітету України;
2. Витяг із зведеного переліку суб'єктів природних монополій станом на 31.12.2025 року.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-30-015957-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
МКП "Чернівцітеплокомуненерго" | переможець | 1 542 200,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
30 січ о 15:36Останні зміни
30 січ о 20:11Очікувана вартість
1 542 200.00UAH з ПДВ