IDUA-2026-01-30-014764-a
ID Prozorro4d614f5eb978474b8344a6ff43625564
Очікувана вартість30 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу у разі роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання, а саме відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Приватне акціонерне товариство "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" займає монопольне становище на ринку послуг з розподілу електричної енергії на території Львівської області відповідно до постанови НКРЕКП від 23.11.2018 № 1479, що також підтверджено Зведеним переліком суб'єктів природних монополій, що відображений на офіційному веб ресурсі Антимонопольного комітету України за посиланням https://amcu.gov.ua/static-objects/amcu/sites/1/uploaded-files/gruden-2025.pdf
Таким чином, укладання договору про закупівлю послуг з розподілу електричної енергії на території Львівської області можливо виключно з Приватним акціонерним товариством "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО", а така закупівля може здійснюватись шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-30-017762-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії