IDUA-2026-01-30-015348-a
ID Prozorroe9549727677b4e20b5747d32a2f31bf9
Очікувана вартість26 520 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
У зв’язку із закінченням запасу Дизельного палива, було прийнято рішення оголосити закупівю Запит (ціни) пропозиції. Запит (ціни) пропозиції було оголошено 27.01.2026 року. Строк подання пропозицій був до 30.01.2026 року. Але запит (ціни пропозиції) не відбувся і як наслідок, наразі не має запасу Дизельного палива. Паливо призначено для заправки автомобілів підприємства, які задіюються в ліквідації аварій на водопровідній та каналізаційній мережах, свердловинах та, у разі потреби, за правки генераторів(працюють під час вимкнення світла на свердловинах). Ліквідація аварій здійснюється не лише у будні дні, а й у вихідні. Якщо є потреба, заправку генератора здійснюють постійно через відключення світла. Зважаючи на погіршення погодних умов та на час проведення Запиту (ціни) пропозиції, що триватиме до 04.02.2026 року, було прийнято рішення здійснити закупівлю Дизельного палива прямим Договором.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-30-018381-a
Код ДК 021:201509130000-9 Нафта і дистиляти