Тендер: Крупа булгур
Період уточнень
по 12 лют. 08:00
Прийом пропозицій
по 17 лют. 08:00
Аукціон
Завершено
Кваліфікація
по 20 лют. 17:42
Розглянуто
по 25 лют. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
125 520,00 грнЗ ПДВ 3 765,60 грнЗабезпечення пропозицій 5% Забезпечення договору | завершено | - |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Крупа булгурВідноситься до лоту: Крупа булгурКод ДК021: 15613000-8 Продукція із зерна зернових культур | 3 000 кілограм | До 30 квіт 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
6| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток_1_тех.вимоги_Булгур.docx | Тендерна документація | Тендеру | 06 лютого 2026 18:15:25 | Перегляд |
2 | Додаток_2_Цінова пропозиція.docx | Тендерна документація | Тендеру | 06 лютого 2026 18:15:25 | Перегляд |
3 | Додаток_3_ПРОЄКТ договору_Булгур.docx | Проект договору | Тендеру | 06 лютого 2026 18:15:25 | Перегляд |
4 | Додаток_4_Анкета.docx | Тендерна документація | Тендеру | 06 лютого 2026 18:15:25 | Перегляд |
5 | ОГОЛОШЕННЯ_Булгур.doc | Тендерна документація | Тендеру | 06 лютого 2026 18:15:25 | Перегляд |
6 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 06 лютого 2026 18:15:37 | Перегляд |
Вимоги до учасників
2| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Крупа булгур)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення06.02.2026 18:15 СтатусАктивна Значення3
Розмір3 765.6 UAH | ||||||
2 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Крупа булгур)Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, щоСума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення06.02.2026 18:15 СтатусАктивна Значення5
|
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруВідноситься до лоту: Крупа булгур | Пiсляоплата | 100% | 30 (робочі) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Пропозиції
| Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|
ПП CАМРІЗ | Крупа булгур дійсна | 119 520,00 грнз ПДВ Ціна за одиницю |
Учасники
| Лот | Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|---|
Крупа булгур | ПП CАМРІЗ | переможець | 119 520,00 грнз ПДВ |