Тендер: Пелети паливні з деревини листяних порід, група 1, 8мм, ДСТУ 8358
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваІЗЮМСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
Код32284148
АдресаУкраїна, 64300, Харківська область, Ізюм, проспект НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 33
Основна контактна особа
ІмʼяКлочко Сергій
Телефон380997996525
E-mailsk_fg@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Пелети паливні з деревини листяних порід, група 1, 8мм, ДСТУ 8358Код ДК021: 09110000-3 Тверде паливо | 115 тонна | До 22 лют 2026 | Україна, Харківська область, Ізюм, вул. Соснова, 1-Г (складське приміщення), майданчики розташування котелень: перехрестя вулиць Васильківського та Степана Бандери; прибудинкова територія вул. Кленова, 5; вул. Героїв Чорнобильців, 12/а, згідно схеми розташування на території міста Ізюм. Постачальником товару є фізична особа-підприємець, яка у відповідності до Закону Україні «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» немає кінцевого бенефіціарного власника, що підтверджується інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. |
Документи закупівлі
13Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 5_лист Харківський РЦГМ.pdf | Не вказано | Тендеру | 06 лютого 2026 18:39:51 | Перегляд |
2 | доповідна Іванченко1.PDF | Не вказано | Тендеру | 06 лютого 2026 18:39:51 | Перегляд |
3 | 6_інформація_ЄДР_3330703401.pdf | Не вказано | Тендеру | 06 лютого 2026 18:39:51 | Перегляд |
4 | 2_протокол_10-К_06.02.2026.pdf | Не вказано | Тендеру | 06 лютого 2026 18:39:51 | Перегляд |
5 | 4_акт недопоставки.PDF | Не вказано | Тендеру | 06 лютого 2026 18:39:51 | Перегляд |
6 | 3_наказ_ІКПТМ_13_05.02.2026 пелети.PDF | Не вказано | Тендеру | 06 лютого 2026 18:39:51 | Перегляд |
7 | доповідна Нежиденко.PDF | Не вказано | Тендеру | 06 лютого 2026 18:39:51 | Перегляд |
8 | доповідна Воловик.PDF | Не вказано | Тендеру | 06 лютого 2026 18:39:51 | Перегляд |
9 | пропозиція_ТОВ ФЕЛІД ГРУП.pdf | Не вказано | Тендеру | 06 лютого 2026 18:39:51 | Перегляд |
10 | пропозиція_ФОП Шклярук.pdf | Не вказано | Тендеру | 06 лютого 2026 18:39:51 | Перегляд |
11 | пропозиція_Контракт-Енерджі.pdf | Не вказано | Тендеру | 06 лютого 2026 18:39:51 | Перегляд |
12 | доповідна Іванченко 2.PDF | Не вказано | Тендеру | 06 лютого 2026 18:39:52 | Перегляд |
13 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 06 лютого 2026 18:40:38 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-02-06-014666-a
ID Prozorro6ec695e7b5d64db08591ee64fde0b198
Очікувана вартість1 897 500 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Враховуючи нагальну потребу замовника, що підтверджена документами: Акт встановлення факту недопоставки товару від 04.02.2026 року; Лист Харківського РЦГМ вих. № 9920-1-306/9920-16 від 05.02.2026 р.; Доповідні листи працівників підприємства; Наказ Ізюмського КПТМ від 05.02.2026 р. № 13 існує необхідність у здійсненні закупівлі товару за предметом закупівлі Пелети паливні з деревини листяних порід, група 1, 8мм, ДСТУ 8358 ДК 021:2015:09110000-3 – Тверде паливо.
Закон та Особливості не містять визначення «нагальна потреба»
Тлумачний словник української мови визначає «нагальний» як такий, що не можна відкласти; терміновий, негайний (джерело: https://radnuk.com.ua/voiennyj-stan/nahalna-potreba-u-zdijsnenni-zakupivli/)
Відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та / або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Обґрунтування:
«Постачальником пелет паливних з деревинної сировини листяних порід ФОП Жаріковою О.Г. з якою укладено договір за результатами проведення процедури відкритих торгів допущено неналежне виконання умов договору № 0911/П-182 від 19 вересня 2025 року, що підтверджено документально – Актом встановлення факту недопоставки товару від 04.02.2026 року, недопоставка товару створює критичний дефіцит палива для модульних котелень, відсутність палива в свою чергу унеможливлює навіть мінімальну подачу теплоносія споживачам.
Строк судового розгляду справи по суті щодо зобов’язання Постачальника виконати умови договору може тривати до 2-х місяців і більше. Таким чином дієвий механізм негайного забезпечення примусового виконання порушених договірних зобов’язань наявним Постачальником пелет паливних з деревинної сировини листяних порід – ФОП Жаріковою О.Г. відсутній.
Придбання товару (пелет паливних з деревинної сировини листяних порід) у іншого постачальника згідно передбачених процедур потребує орієнтовно (з урахуванням часу на документообіг та граничні строки у межах яких можуть діяти учасники) 10 днів (ЗПП) - 25 днів (відкриті торги з особливостями). А послуги централізованого теплопостачання для збереження життя і здоров’я людей мають надаватись безперервно.
Стабільні від’ємні показники температури навколишнього середовища (підтверджується письмово Харківським РЦГМ лист вих.. № 9920-1-306/9920-16 від 05.02.2026 р.).
Невідкладною закупівлею - шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, з дотриманням принципів публічних закупівель - здійснюється відвернення суттєвих негативних наслідків від припинення надання послуг централізованого теплопостачання споживачам м. Ізюм.»
За попередній період Замовником з метою забезпечення потреби у товарі Пелети паливні з деревини листяних порід, група 1, 8мм, ДСТУ 8358 ДК 021:2015:09110000-3 – Тверде паливо було проведено процедури закупівель:
UA-2025-07-04-003667-a переможець відбору запиту пропозицій постачальників ФОП КРЮЧКОВ АРТУР ГЕННАДІЙОВИЧ письмово відмовився від укладення договору;
UA-2025-07-17-000822-a відкриті торги не відбулися з причини відсутності пропозицій;
UA-2025-08-01-005545-a відкриті торги не відбулися з причини відсутності пропозицій;
UA-2025-08-12-003366-a відкриті торги не відбулися з причини відсутності пропозицій;
UA-2025-11-10-015895-a автоматична відміна запиту пропозицій постачальників через відсутність пропозицій;
UA-2025-11-18-008072-a автоматична відміна запиту пропозицій постачальників через відсутність пропозицій;
UA-2026-01-16-014354-a автоматична відміна запиту пропозицій постачальників через відсутність пропозицій;
UA-2026-01-21-010057-a автоматична відміна запиту пропозицій постачальників через відсутність пропозицій;
UA-2026-01-27-004595-a переможець відбору запиту пропозицій постачальників ПП «ПАЛИВКОНТРОЛЬ» письмово відмовився від укладення договору, наступна пропозиція ФОП ПАВЛІЙ ЄВГЕН АНАТОЛІЙОВИЧ також письмово відмовився від укладення договору.
UA-2025-12-16-009269-a запит пропозиції постачальників відбувся, укладено договір № 0911/П-244 від 19.12.2026 р. на постачання 70 тонн товару, договір виконано.
UA-2025-08-22-005953-a відкриті торги відбулися, визначено переможця ФОП ЖАРІКОВА ОЛЬГА ГЕННАДІЇВНА, укладено договір № 0911/П-182 від 19.09.2025 р. на постачання 800 тонн товару за графіком, але поставки товару відбуваються з порушенням графіку постачання (неналежне виконання умов договору № 0911/П-182 від 19 вересня 2025 рок).
Відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):
Акт встановлення факту недопоставки товару від 04.02.2026 року;
Лист Харківського РЦГМ вих. № 9920-1-306/9920-16 від 05.02.2026 р.;
Доповідні листи працівників підприємства;
Наказ Ізюмського КПТМ від 05.02.2026 р. № 13
З огляду на зазначене рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству України, закупівлю товару за предметом закупівлі Пелети паливні з деревини листяних порід, група 1, 8мм, ДСТУ 8358 ДК 021:2015:09110000-3 – Тверде паливо здійснити на підставі положень підпункту 4 пункту 13 Особливостей шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-02-06-017920-a
Код ДК 021:201509110000-3 Тверде паливо
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Фізична особа-підприємець Маймур Марія Геннадіївна | переможець | 1 897 500,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
6 лют о 18:39Останні зміни
6 лют о 18:40Очікувана вартість
1 897 500.00UAH без ПДВ