IDUA-2026-02-10-001046-a
ID Prozorrod339b8b9424545d1952210c5212a3309
Очікувана вартість153 200 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняЗ метою забезпечення безперебійної роботи Старокостянтинівського районного суду існує необхідність у проведенні закупівлі послуг з постачання теплової енергії – 27,8 ГКал на очікувану суму 153 200,00 грн. (сто п’ятдесят три тисячі двісті гривень 00 копійок) з ПДВ.
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про природні монополії», до сфери діяльності природних монополій віднесено, зокрема, транспортування теплової енергії. Відповідно до інформації, яка міститься в Зведеному переліку суб’єктів природних монополій станом на 16.01.2026 рік, випливає, що на території Хмельницької області, а саме на території м. Волочиськ, діє суб’єкт природної монополії з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами – Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради, код в ЄДРПОУ 14151464.
Теплова мережа Замовника підключена до загальної мережі Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради код в ЄДРПОУ 14151464. Отже, Замовник через відсутність конкуренції з технічних причин, укладає договір на закупівлю теплової енергії з Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради код в ЄДРПОУ 14151464.
На підставі викладеного, керуючись положеннями абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178, враховуючи відсутність конкуренції з технічних причин, договір про закупівлю послуг з постачання теплової енергії може бути укладено лише з певним суб'єктом господарювання - Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради код в ЄДРПОУ 14151464.
Враховуючи викладене вище та з метою забезпечення теплопостачання для Старокостянтинівського районного суду у 2026 році за предметом закупівлі: ДК 021:2015 -09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-02-10-001126-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція