Тендер: Електронні комунікаційні послуги, а також послуги, пов’язані технологічно з електронними комунікаційними послугами
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваНаціональний університет харчових технологій
Код02070938
АдресаУкраїна, 01033, м. Київ, вулиця Володимирська, буд.68
Основна контактна особа
ІмʼяЩербак Леся Петрівна
Телефон380442879020
E-mailsdz@nuft.edu.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Електронні комунікаційні послуги, а також послуги, пов’язані технологічно з електронними комунікаційними послугамиКод ДК021: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних | 2 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Інформація про КБВ.pdf | Не вказано | Тендеру | 13 лютого 2026 11:44:05 | Перегляд |
2 | обгрунтування підстави.pdf | Не вказано | Тендеру | 13 лютого 2026 11:44:05 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 13 лютого 2026 11:46:28 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-02-13-005697-a
ID Prozorro68492d52aeb7437f9cd2fb319a8bdb28
Очікувана вартість450 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Положеннями Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, тобто замовник застосовує виняток за Особливостями і укладає прямий договір.
У Національному університеті харчових технологій (далі – НУХТ та університет) існує потреба у здійсненні закупівлі «Електронні комунікаційні послуги, а також послуги, пов’язані технологічно з електронними комунікаційними послугами за кодом ДК 021:2015 – 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних на січень-грудень 2026 року.
Стабільне функціонування НУХТ та оперативне вирішення поставлених завдань безпосередньо залежить від постійного забезпечення університету зв’язком.
Для забезпечення НУХТ надійним зв’язком використовуються послуги АТ «Укртелеком», з яким щороку університет укладається договір № K.U.6339, згідно якого АТ «Укртелеком» надає електронні комунікаційні послуги та послуги, пов’язані технологічно з електронними комунікаційними послугами, а саме:
– послуги телефонного зв’язку;
- послуги цифрової телефонії (Послуга «ІSDN PRI»);
АТ «Укртелеком» надає НУХТ у користування 50 телефонних номерів із власного номерного ресурсу.
Відповідно до ст.74 Закону України „Про електронні комунікації” від 16 грудня 2020 року № 1089-IX (далі - Закон), первинний розподіл ресурсу нумерації здійснюється регуляторним органом на дозвільній основі з урахуванням вимог національного плану нумерації та цього Закону. Ресурс нумерації розподіляється суб'єктам господарювання, внесеним до реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг також іншим особам відповідно до цього Закону (користувач ресурсу нумерації) строком на п'ять років (якщо менший строк не зазначений заявником), а в разі його використання для надання послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням радіочастот - строком, не меншим ніж строк дії відповідної ліцензії на користування радіочастотним спектром (якщо менший строк не зазначений заявником)
Згідно ч.5 ст.74 Закону, користувач ресурсу нумерації здійснює вторинний розподіл ресурсу нумерації кінцевим користувачам електронних комунікаційних послуг.
У відповідності до п. 6 розділу ХІХ „Прикінцеві та перехідні положенняˮ Закону, дозволи на використання номерного ресурсу, що є чинними на день набрання чинності цим Законом, продовжують діяти як дозволи на користування ресурсом нумерації. Продовження строку дії таких дозволів здійснюється відповідно до цього Закону.
Акціонерному товариству „Укртелекомˮ, виділено у користування номерний ресурс на підставі рішення № 625 від 24.12.2019 р., про що видано дозвіл на використання цього номерного ресурсу терміном дії до 02.04.2026 року.
Відповідно до підпункту 2 пункту 8 1 розділу XIX Закону України «Про електронні комунікації» строк дії діючих дозволів на користування ресурсом нумерації автоматично продовжується на період дії воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України № 2102 ІХ, та протягом шести місяців з дня його припинення чи скасування без дотримання вимог статті 77 цього Закону. У зв'язку з цим дозволи, строк дії яких закінчився або закінчується під час воєнного стану, залишаються чинними у тому числі і дозвіл (№ НР 100187).
При цьому, АТ „Укртелеком”, не передавав та не надавав в користування свої права щодо зазначеної нумерації користувачам послуг або іншим постачальникам електронних комунікаційних мереж та/або послуг.
Таким чином, номера телефонів, якими користується НУХТ 234-хх-хх, 289-хххх, 422-хххх, 450-хххх, 524-хххх, 525-хххх належать АТ «Укртелеком» і можуть, шляхом вторинного розподілу надаватись споживачам послуг АТ «Укртелеком» на підставі договору про надання електронних комунікаційних послуг.
Для забезпечення університету фіксованим (міським та міжміським телефонним) зв’язком, на балансі університету перебуває власна внутрішня цифрова ЦАТС Coral Flexi Com R3000, яка поєднана з АТ «Укртелеком» з’єднувальними лініями в кількості 60 одиниць.
Надання електронних комунікаційних послуг здійснюється в цілодобовому режимі.
Споруди електронних комунікацій, обладнання електронної комунікаційної мережі та з’єднувальні лінії знаходяться на балансі АТ «Укртелеком».
АТ «Укртелеком», маючи власні територіально розгалужені електронну комунікаційну мережу та сервісно-технічну інфраструктуру, забезпечує повний спектр електронних комунікаційних послуг та можливість термінового реагування та виїзду сервісних інженерів для ліквідації позаштатних ситуацій.
Зміна існуючого постачальника електронних комунікаційних послуг АТ «Укртелеком» на іншого можливого постачальника електронних комунікаційних послуг призведе до:
– втрати оперативного зв’язку з Міністерством освіти і науки України та відокремленими структурними підрозділами університету;
– необхідності побудови нових ліній зв’язку, що не може бути виконано в короткий термін і призведе до тимчасового призупинення надання електронних комунікаційних послуг, що зашкодить роботі НУХТ;
– відключення існуючих телефонних номерів та витрачання значних бюджетних коштів не тільки на придбання нових номерів у іншого можливого постачальника електронних комунікаційних послуг, але і на прокладання нових мережевих комунікацій для підключення цих номерів до приміщень НУХТ, підключення та придбання кінцевого обладнання для маршрутизації та комутації;
– виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням.
Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівель, якнайшвидшого забезпечення потреби у закупівлі, уповноваженою особою було прийнято рішення здійснити закупівлю «Електронні комунікаційні послуги, а також послуги, пов’язані технологічно з електронними комунікаційними послугами за кодом ДК 021:2015 – 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку» у АТ «Укртелеком» шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару згідно з положеннями абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей коли «роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником».
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями:
- Закон України „Про електронні комунікації” від 16 грудня 2020 року № 1089-IX;
- дозвіл на використання номерного ресурсу згідно рішення НКРЗІ від 24.12.2019 №625 з додатком до дозволу на використання номерного ресурсу серії НР 100187 від 28.12.2019 року на території м. Києва.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-02-11-014701-a
Код ДК 021:201564210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Акціонерне товариство «Укртелеком» | переможець | 450 000,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
13 лют о 11:44Останні зміни
13 лют о 11:47Очікувана вартість
450 000.00UAH з ПДВ