Тендер: Послуги з сервісного (технічного) обслуговування систем газопостачання та газового обладнання
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне некомерційне підприємство "Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради"
Код05484161
АдресаУкраїна, 21029, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,84
Основна контактна особа
ІмʼяПетро Дреженков
Телефон+380977535893, +380673563622
E-mailzakupivliprco1@ukr.net
Перелік позицій
4| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Технічне обслуговування конвекторуКод ДК021: 50531000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування неелектричної техніки | 7 послуга | Від 16 лют 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 23126, Вінницька область, с. Северинівка, вул. Санаторська, 1-А |
2 | ТО Крану кульов.Ду від 15 до 40 ммКод ДК021: 50531000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування неелектричної техніки | 15 послуга | Від 16 лют 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 23126, Вінницька область, с. Северинівка, вул. Санаторська, 1-А |
3 | Технічне обстеження (огляд) внутрішнього газопроводу від 51 до 100ммКод ДК021: 50531000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування неелектричної техніки | 2 послуга | Від 16 лют 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 23126, Вінницька область, с. Северинівка, вул. Санаторська, 1-А |
4 | Випробування на щільність газових мереж надлишковим тиском повітря (до 100 м п)Код ДК021: 50531000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування неелектричної техніки | 1 послуга | Від 16 лют 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 23126, Вінницька область, с. Северинівка, вул. Санаторська, 1-А |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | бенефец газ.pdf | Не вказано | Тендеру | 16 лютого 2026 11:15:46 | Перегляд |
2 | Обслуг газ мереж.pdf | Не вказано | Тендеру | 16 лютого 2026 11:15:46 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 16 лютого 2026 11:18:37 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-02-16-003809-a
ID Prozorrof3ebea84305041d1892d13c95bc09a92
Очікувана вартість7 787.02 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняUA-2026-02-02-007111-a
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
ОБҐРУНТУВАННЯ
застосування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі — Особливості)
1. Найменування замовника Комунальне некомерційне підприємство «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради»
2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника 05484161
3. Місцезнаходження замовника Україна, 21029, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 84
4. Вид предмета закупівлі Послуги
5. Конкретна назва предмета закупівлі Послуги з сервісного (технічного) обслуговування систем газопостачання та газового обладнання за кодом ДК 021:2015:50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування
6. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності) ДК 021:2015:50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування
ДК 021:2015 50531000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування неелектричної техніки
7. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг
№ п/п
Назва послуг (робіт) Один. виміру Кількість Періодич. обслу-ння Кі-сть на рік з урах. періодич.
1 Технічне обслуговування конвектору шт 7 1 7
2 ТО Крану кульов.Ду від 15 до 40 мм шт 15 1 15
3 Технічне обстеження (огляд) внутрішнього газопроводу від 51 до 100мм шт 1 2 2
4 Випробування на щільність газових мереж надлишковим тиском повітря (до 100 м п) шт 1 1 1
8. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг Вінницька область., Жмеринський район., с. Северинівка., вулиця Санаторська,1-А
9. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг до 31 грудня 2026
10. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків) 5 (п’яти) робочих днів з моменту підписання Акту (-ів) приймання-передачі наданих послуг
11. Найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові (для фізичної особи) суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, ВІННИЦЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ"
12. Код згідно з ЄДРПОУ / реєстраційний номер облікової картки платника податків суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю 45165321
13. Місцезнаходження (для юридичної особи) або місце проживання (для фізичної особи) суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю 21012, Вінницька обл., Вінницький р-н, місто Вінниця,
пров.Широцького Костя, будинок 24
14. Ціна договору 7787,02 грн
15. Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей — підпункт 6 пункту 13 Особливостей, а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації».
16. Обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей:
Для здійснення закупівлі послуги з сервісного (технічного) обслуговування систем газопостачання та газового обладнання за кодом ДК 021:2015:50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування уповноваженою особою 02.02.2026 оголошено проведення відкритих торгів (оголошення № UA-2026-02-02-007111-a). На участь у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронною системою закупівель відкриті торги були відмінені автоматично. Підтвердженням цьому є Звіт про результати проведення процедури закупівлі Послуги з сервісного (технічного) обслуговування систем газопостачання та газового обладнання за кодом ДК 021:2015:50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування (Додаток).
У замовника залишається подальша потреба у здійсненні закупівлі послуги з сервісного (технічного) обслуговування систем газопостачання та газового обладнання за кодом ДК 021: 2015:50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування.
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
З урахуванням викладеного уповноваженою особою прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю Послуги з сервісного (технічного) обслуговування систем газопостачання та газового обладнання за кодом ДК 021:2015:50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Укласти договір з ВІННИЦЬКОЮ ФІЛІЄЮ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ" сумою договору 7787,02 грн.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-02-13-015279-a
Код ДК 021:201550530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ" | переможець | 7 787,02 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
16 лют о 11:15Останні зміни
16 лют о 11:18Очікувана вартість
7 787.02UAH з ПДВ