IDUA-2026-02-18-006830-a
ID Prozorro7a5c8b925a604fa1ae3ac0462382fe2d
Очікувана вартість319 219.06 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Відповідно до абзацу 4 частини 5 п. 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» є єдиною компанією, яка надає послугу з постачання теплової енергії у місті Ізмаїл та входить до зведеного переліку суб’єктів природних монополій на ринку послуг з постачання теплової енергії в м. Ізмаїл.
У зв'язку з тим, що учасник є єдиною компанією, яка надає послугу з постачання теплової енергії у м. Ізмаїл та входить до зведеного переліку суб’єктів природних монополій на ринку послуг з постачання теплової енергії було прийнято рішення здійснити закупівлю без використання електронної системи з КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», код ЄДРПОУ: 05514413 за предметом закупівлі ДК 021:2015 – 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (послуга з постачання теплової енергії) на період з 01 січня 2026 року по 31 грудня 2026 рок
Ідентифікатор плануUA-P-2026-02-18-008250-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція