IDUA-2026-02-23-011981-a
ID Prozorro6fc65fc30cbe41708ea1fbea9b12e782
Очікувана вартість55 020 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняОБҐРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ для здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп.5 п.13 Особливостей. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Згідно з вимогами пункту 1.4 Гарантійного талону дизельних генераторів ESTAR BES-35SA, що експлуатуються закладами освіти нашої громади у кількості 5 (п'ять) одиниць, роботи з технічного обслуговування мають виконуватися офіційними представниками фірми-продавця відповідно до переліку сервісних центрів. Враховуючи необхідність дотримання регламенту експлуатації та збереження гарантійних зобов’язань, замовник подав запит виробнику з проханням надати інформацію щодо переліку сервісних центрів (або уповноважених представників), які мають право здійснювати технічне обслуговування зазначених моделей генераторів.
20.02.2026 року ТОВ «ЕСТАР УКРАЇНА» надіслав лист №2002/2 в якому інформує, що сервісні центри відсутні, обслуговування проводиться кваліфікованими штатними працівниками компанії та наголошує, що для збереження повної заводської гарантії на обладнання виконання робіт представником компанії є обов’язковою умовою.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-02-23-014664-a
Код ДК 021:201550530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки