Тендер: Теплова енергія для гуртожитків
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДержавний професійно-технічний навчальний заклад "Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту"
Код02549658
АдресаУкраїна, 22100, Вінницька область, Козятин, Катукова, 44
Основна контактна особа
ІмʼяБойко Наталія Олександрівна
Телефон380434227053
E-mailkmvpuzt@gmail.com
Перелік позицій
2| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Теплова енергія для гуртожитківКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 160 гігакалорія | До 30 черв 2026 | Україна, 22100, Вінницька область, Козятин, О. Кошового, 42 |
2 | Теплова енергія для гуртожитківКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 160 гігакалорія | До 30 черв 2026 | Україна, 22100, Вінницька область, Козятин, О. Кошового, 42 а |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | обгрунтування.PDF | Не вказано | Тендеру | 24 лютого 2026 12:03:06 | Перегляд |
2 | інформація про КБВ.PDF | Не вказано | Тендеру | 24 лютого 2026 12:03:06 | Перегляд |
3 | звіт.PDF | Не вказано | Тендеру | 24 лютого 2026 12:03:06 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 24 лютого 2026 12:04:49 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-02-24-005697-a
ID Prozorro308b43220a344f49ba8a46025c63c65e
Очікувана вартість1 551 232 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-02-06-008481-a, а 14.02.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2026-02-06-008481-a)
Ідентифікатор плануUA-P-2026-02-24-006490-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ "ВІННИЦЯ-ОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" | переможець | 1 551 232,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
24 лют о 12:03Останні зміни
24 лют о 12:07Очікувана вартість
1 551 232.00UAH з ПДВ