Тендер: Ветеринарні препарати
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваГоловне управління Національної поліції в Полтавській області
Код40108630
Веб-сайтhttp://www.pl.npu.gov.ua
АдресаУкраїна, 36039, Полтавська область, м. Полтава, вул. Матвійчука Юліана, 83
Основна контактна особа
ІмʼяЄвгенія Рибалкіна
Телефон+380532517512
E-mailribalkinaevgenia@ukr.net
URLhttp://www.pl.npu.gov.ua
Перелік позицій
18| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Вакцина Нобівак DHPPI, (Nobivac DHPPI) Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Other bacterial vaccines | 40 доза278 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
2 | Вакцина Нобівак RL , (Nobivac RL) Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Other bacterial vaccines | 40 доза172 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
3 | Сімпаріка жувальні таблетки для собак ( 20-40 кг) , 80 мг №3, Simparika tablet/ sarolaner (сароланер)Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Comb drug | 65 пакунок1 100 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
4 | Гепадол 60 табл.для собак та котів (Dolfos, HepaDol) Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Silymarin | 33 штука563 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
5 | Долвіт Пробіотик 60 табл., Dolvit tabulae probioticae/ probiotik Enterococcus faecium (пробіотик)Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Comb drug | 20 пакунок484 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
6 | Дехінел Плюс № 10 /фебантел + пірантел ембонат + празиквантел
(Dehinel Plus/febantel + pyrantel embonas + praziquantel)
Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Pyrantel | 25 пакунок363 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
7 | Алюміній спрей Aluminium imbre Aluminium 2,4 g алюміній 2,4 гКод ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Comb drug | 10 флакон309 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
8 | Сінулокс табл. 250 мг. №10 Sinulox tabulae 250 mg,amoxicillin,elavulanicum acidum аноксицілін, клаволонова кислотаКод ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Amoxicillin | 25 пакунок313 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
9 | Краплі вушні/очні Ципронорм, сусп.. 10 мл Auris\oculi mittit Tcipronorm suspensionis 10 ml fi,ciprofloxacin,dexamethasone ципрофлоксацин, доксаметазонКод ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Ciprofloxacin | 20 флакон122 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
10 | Долвіт стопер 30 табл/смектит
(Dolfos Dolvit Stoper /Smectite)
Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Diosmectite | 25 штука456 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
11 | Енроксіл/енрофлоксацин150 мг 10 табл
(Enroxil/enrofloxacin)
Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Comb drug | 50 пакунок147 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
12 | Цифлодекс краплі10мл/ципрофлоксацин, дексаметазон
(ciprofloxacinum, dexamethasonum)
Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Ciprofloxacin | 20 флакон38 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
13 | Смерть щурам №1, 200г /бродіфакум (brodifacoum)
Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Comb drug | 48 пакунок25 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
14 | Мелоксивет сусп.50 мл/мелоксікам
(Meloxicam)Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Meloxicam | 39 флакон108 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
15 | Флоксі-спрей 100мл/флуорфенікол, преднізолону ацетат
(fluorophenicolum, prednisolonum acetas)
Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Fluorouracil | 15 флакон346 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
16 | Прококс орал 7,5 мл/емодепсид, толтразурил
(Procox/emodepsidum, toltrazurilum)
Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Comb drug | 20 флакон424 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
17 | Дексакел 02 розч. 100мл/Дексаметазону фосфат (dexamethasone)Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Dexamethasone | 3 флакон385 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
18 | Отігель мазь вушна 15 мл/гентаміцин,глюкококртикостероїд, протигрибкове(gentamicin,betamethasone,clotrimazole)Код ДК021: 33600000-6 Фармацевтична продукціяINN: Gentamicin | 20 штука230 UAH з ПДВ | До 10 груд 2026 | Україна, 36008, Полтавська область, м. Полтава, вул. Загородня,45 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | обгрунт344п.13,6_0001.pdf | Не вказано | Тендеру | 24 лютого 2026 16:57:34 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 24 лютого 2026 16:58:23 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-02-24-014159-a
ID Prozorroaec164c5be334d4eb7d0ab0b595f0368
Очікувана вартість184 536 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-02-24-014964-a
Код ДК 021:201533600000-6 Фармацевтична продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КВЕСТ НВ" | переможець | 184 536,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
24 лют о 16:57Останні зміни
24 лют о 16:58Очікувана вартість
184 536.00UAH з ПДВ