Тендер: Паровий стерилізатор, 2-дверний Тип 1; Система очистки води (код за ЕЗС ДК 021-2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024-2023:38671 Стерилізатор паровий) (НК 031-2024:Z12011304 АВТОКЛАВИ З КАМЕРОЮ, ЩО Є БІЛЬШОЮ АБО ДОРІВНЮЄ 1 СТАНДАРТНІЙ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІЙ УСТАНОВЦІ) (НК 024-2023:44344 Комбінована система очищення води) (НК 031-2024:Z12099007 СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ ДІАЛІЗУ)
Прийом пропозицій
по 4 бер. 00:00
Аукціон
Завершено
Кваліфікація
по 5 бер. 18:03
Розглянуто
по 11 бер. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Паровий стерилізатор, 2-дверний Тип 1; Система очистки води (код за ЕЗС ДК 021-2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024-2023:38671 Стерилізатор паровий) (НК 031-2024:Z12011304 АВТОКЛАВИ З КАМЕРОЮ, ЩО Є БІЛЬШОЮ АБО ДОРІВНЮЄ 1 СТАНДАРТНІЙ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІЙ УСТАНОВЦІ) (НК 024-2023:44344 Комбінована система очищення води) (НК 031-2024:Z12099007 СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ ДІАЛІЗУ) 1305531 | 8 749 000,00 грнЗ ПДВ | завершено | - |
Перелік позицій
2| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Паровий стерилізатор, 2-дверний Тип 1Відноситься до лоту: Паровий стерилізатор, 2-дверний Тип 1; Система очистки води (код за ЕЗС ДК 021-2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024-2023:38671 Стерилізатор паровий) (НК 031-2024:Z12011304 АВТОКЛАВИ З КАМЕРОЮ, ЩО Є БІЛЬШОЮ АБО ДОРІВНЮЄ 1 СТАНДАРТНІЙ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІЙ УСТАНОВЦІ) (НК 024-2023:44344 Комбінована система очищення води) (НК 031-2024:Z12099007 СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ ДІАЛІЗУ)Код ДК021: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніGMDN-2023: Стерилізатор паровий | 1 комплект | До 20 жовт 2026 | Україна, 14029, Чернігівська область, Чернігів, проспект Миру, будинок 217 |
2 | Система очистки водиВідноситься до лоту: Паровий стерилізатор, 2-дверний Тип 1; Система очистки води (код за ЕЗС ДК 021-2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024-2023:38671 Стерилізатор паровий) (НК 031-2024:Z12011304 АВТОКЛАВИ З КАМЕРОЮ, ЩО Є БІЛЬШОЮ АБО ДОРІВНЮЄ 1 СТАНДАРТНІЙ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІЙ УСТАНОВЦІ) (НК 024-2023:44344 Комбінована система очищення води) (НК 031-2024:Z12099007 СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ ДІАЛІЗУ)Код ДК021: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніGMDN-2023: Комбінована система очищення води | 1 штука | До 20 жовт 2026 | Україна, 14029, Чернігівська область, Чернігів, проспект Миру, будинок 217 |
Документи закупівлі
8| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 3. Додаток 3 Проєкт договору.docx | Проект договору | Тендеру | 24 лютого 2026 17:12:53 | Перегляд |
2 | 2. Додаток 2 МТХ.docx | Технічні специфікації | Тендеру | 24 лютого 2026 17:12:53 | Перегляд |
3 | 1 Додаток 1 Вимоги до учасника.docx | Критерії оцінки | Тендеру | 24 лютого 2026 17:12:53 | Перегляд |
4 | 4 Додаток 4 Цінова пропозиція.docx | Не вказано | Тендеру | 24 лютого 2026 17:12:53 | Перегляд |
5 | ТД.docx | Тендерна документація | Тендеру | 24 лютого 2026 17:12:53 | Перегляд |
6 | 5 Додаток 5 Перелік документів для переможця.docx | Не вказано | Тендеру | 24 лютого 2026 17:12:53 | Перегляд |
7 | Оголошення про проведення відкритих торгів із особливостями.docx | Не вказано | Тендеру | 24 лютого 2026 17:12:53 | Перегляд |
8 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 24 лютого 2026 17:13:50 | Перегляд |
Вимоги до учасників
13| № | Вимога | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромРозгорнути Опис:Замовник може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з тим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання і застосування санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Зазначений учасник процедури закупівлі може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відхилення тендерної пропозиції. Для цього учасник процедури закупівлі (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, тендерна пропозиція такого учасника не може бути відхилена Правові обґрунтування:Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняТак При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||
2 | Наявність впливу на прийняття рішення замовникаРозгорнути Опис:Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняНі
| ||||||||||||
3 | Вчинення корупційних правопорушеньРозгорнути Опис:Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Юридичною особою підтверджується, щоВідомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняТак Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняТак
Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||
4 | Вчинення економічних правопорушеньРозгорнути Опис:Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів Правові обґрунтування:2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
5 | Вчинення кримінальних правопорушеньРозгорнути Опис:Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняТак
Юридичною особою підтверджується, щоКерівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||
6 | Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовникомРозгорнути Опис:Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняНі
| ||||||||||||
7 | Порушення справи про банкрутствоРозгорнути Опис:Учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Правові обґрунтування:Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
8 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційРозгорнути Опис:Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Правові обґрунтування:1644-VII Закон України "Про санкції", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
9 | Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиРозгорнути Опис:Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняТак
Юридичною особою підтверджується, щоКерівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||
10 | Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівліРозгорнути Опис:У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів) Правові обґрунтування:755-IV Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУ Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняТак Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
11 | Мова (мови) тендерної пропозиціїРозгорнути Опис:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоМова тендерної пропозиції Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна Значенняукраїнська | ||||||||||||
12 | Строк дії тендерної пропозиціїРозгорнути Опис:Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоСтрок дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна Значення90 | ||||||||||||
13 | Наявність досвіду виконання аналогічного договору (Відноситься до лоту: Паровий стерилізатор, 2-дверний Тип 1; Система очистки води (код за ЕЗС ДК 021-2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024-2023:38671 Стерилізатор паровий) (НК 031-2024:Z12011304 АВТОКЛАВИ З КАМЕРОЮ, ЩО Є БІЛЬШОЮ АБО ДОРІВНЮЄ 1 СТАНДАРТНІЙ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІЙ УСТАНОВЦІ) (НК 024-2023:44344 Комбінована система очищення води) (НК 031-2024:Z12099007 СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ ДІАЛІЗУ))Розгорнути Опис:Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, що1.1. На підтвердження досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Учасник має надати: 1.1.1. довідку в довільній формі, з інформацією про виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) (не менше одного договору). Аналогічним вважається виконаний в повному обсязі договір поставки/купівлі/продажу того ж товару або будь-якого товару за тим же кодом закупівлі (надання послуг, виконання робіт), що є предметом даної закупівлі, в якому учасник виступає продавцем/постачальником тощо, себто за кодом ДК 021:2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні. 1.1.2. не менше 1 копії договору, зазначеного в довідці в повному обсязі (з усіма додатками до нього), 1.1.3. копії/ю документів/а (накладна на поставку/видаткова накладна чи інше) на підтвердження виконання в повному обсязі не менше ніж одного договору, зазначеного в наданій Учасником довідці, або лист-відгук (або рекомендаційний лист тощо) (не менше одного) від контрагента згідно з аналогічним договором, який зазначено в довідці та надано у складі тендерної пропозиції про належне виконання цього договору. (п.п. 1.1.3. на вибір учасника). *інформація викладена в договорі, яку учасник на підставі статті 505 Цивільного Кодексу України вважає комерційною таємницею, може бути заретушована учасником торгів. Оскільки учасники мають підтвердити свій досвід виконання аналогічного договору, то в цьому випадку до комерційної таємниці не може бути віднесений предмет договору, його обсяг та склад, визначений у договорі та/або у додатках до нього. Дата створення24.02.2026 17:13 СтатусАктивна ЗначенняТак
|
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: оплата здійснюється після того, як поставлений товар, підтвердженням буде видаткова накладнаВідноситься до лоту: Паровий стерилізатор, 2-дверний Тип 1; Система очистки води (код за ЕЗС ДК 021-2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024-2023:38671 Стерилізатор паровий) (НК 031-2024:Z12011304 АВТОКЛАВИ З КАМЕРОЮ, ЩО Є БІЛЬШОЮ АБО ДОРІВНЮЄ 1 СТАНДАРТНІЙ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІЙ УСТАНОВЦІ) (НК 024-2023:44344 Комбінована система очищення води) (НК 031-2024:Z12099007 СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ ДІАЛІЗУ) | Пiсляоплата | 100% | 20 (банківські) |
Про закупівлю
Пропозиції
| Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|
ТОВ "Медичні індивідуально оптимальні технології" | Паровий стерилізатор, 2-дверний Тип 1; Система очистки води (код за ЕЗС ДК 021-2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024-2023:38671 Стерилізатор паровий) (НК 031-2024:Z12011304 АВТОКЛАВИ З КАМЕРОЮ, ЩО Є БІЛЬШОЮ АБО ДОРІВНЮЄ 1 СТАНДАРТНІЙ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІЙ УСТАНОВЦІ) (НК 024-2023:44344 Комбінована система очищення води) (НК 031-2024:Z12099007 СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ ДІАЛІЗУ) дійсна | 7 805 769,27 грнз ПДВ Ціна за одиницю |
Учасники
| Лот | Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|---|
Паровий стерилізатор, 2-дверний Тип 1; Система очистки води (код за ЕЗС ДК 021-2015:33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024-2023:38671 Стерилізатор паровий) (НК 031-2024:Z12011304 АВТОКЛАВИ З КАМЕРОЮ, ЩО Є БІЛЬШОЮ АБО ДОРІВНЮЄ 1 СТАНДАРТНІЙ СТЕРИЛІЗАЦІЙНІЙ УСТАНОВЦІ) (НК 024-2023:44344 Комбінована система очищення води) (НК 031-2024:Z12099007 СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ ДЛЯ ДІАЛІЗУ) | ТОВ "Медичні індивідуально оптимальні технології" | переможець | 7 805 769,27 грнз ПДВ |