Тендер: Розподіл електричної енергії
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваРегіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях (філія ГСЦ МВС)
Код45307457
АдресаУкраїна, 79040, Львівська область, Львів, вул. Данила Апостола, буд. 11
Основна контактна особа
ІмʼяРоманчук Світлана
Телефон380990932143
E-mailsvromanshyk@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Розподіл електричної енергіїКод ДК021: 65310000-9 Розподіл електричної енергії | 1 послуга | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 81053, Львівська область, Новояворівськ, вул. Зелена, 2 |
Документи закупівлі
5Остання редакція
Історія змін
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Зведений перелік природних монополій.pdf | Не вказано | Тендеру | 25 лютого 2026 10:42:06 | Перегляд |
2 | КБВ НАФТОГАЗ ТЕПЛО.pdf | Не вказано | Тендеру | 25 лютого 2026 10:42:06 | Перегляд |
3 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 25 лютого 2026 10:42:06 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 25 лютого 2026 10:47:30 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-02-25-002829-a
ID Prozorro780cf08a29394e4d9e7786cd91ec3790
Очікувана вартість35 510.27 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняОбґрунтування підстави для здійснення закупівлі:
Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.
Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) термін дії воєнного стану встановлено до 04.05.2026року.
Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:
1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;
2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.
Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:
1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;
2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася.
Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.
З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 37 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості.
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на 2026 рік.
Відповідно до доповідної записки від 16.12.2025 року № 31/28//14-23738 існує потреба у здійсненні Закупівлі.
Враховуючи те, що постачальником / виконавцем Закупівлі є лише певний суб’єкт господарювання ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО", що діє відповідно до законодавства України як Управитель майна Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство «Енергія-Новояворівськ»,що визначено відповідним документом — зведений перелік природних монополій (додається)), застосовується вищевказане виключення.
При цьому є наявність нагальної потреби в закупівлі послуг з розподілу електричної енергії за адресою: м. Новояворівськ, вул.Зелена, буд.2
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі «Розподіл електричної енергії – за кодом ДК 021:2015 – 65310000-9 (Послуги з розподілу електричної енергії)» та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у формі цього файлу «Обґрунтування підстави».
Ідентифікатор плануUA-P-2026-02-25-001198-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" | переможець | 35 510,27 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
25 лют о 10:42Останні зміни
25 лют о 10:47Очікувана вартість
35 510.27UAH з ПДВ