Тендер: ДК 021:2015:65110000-7 Розподіл води
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКвартирно-експлуатаційний відділ міста Рівне
Код08005801
АдресаУкраїна, 33001, Рівненська область, Рівне, вул. Дудєя Олега, буд. 8
Основна контактна особа
ІмʼяСитарук Тетяна
Телефон380675069212
E-mailtenderrivne@post.mil.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | ДК 021:2015:65110000-7 Розподіл водиКод ДК021: 65110000-7 Розподіл води | 10 000 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 25 лютого 2026 11:49:54 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-02-25-004792-a
ID Prozorro2245a7da81e24858a8947af0d6dc2bb7
Очікувана вартість347 351.92 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Згідно з абз. 2 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про природні монополії» природна монополія – стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв'язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб'єктами природних монополій, не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв'язку з чим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги).
Згідно зі ст. 5 Закону України «Про природні монополії», а також інформації згідно Зведеного переліку суб'єктів природних монополій (далі – Зведений перелік), що оприлюднений на офіційному веб-сайті АМКУ (http://www. https://amcu.gov.ua/), Комунальне підприємство «Дубноводоканал» Дубенської міської ради є суб’єктом природної монополії з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в Рівненській області, під номером 7.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-02-25-005303-a
Код ДК 021:201565110000-7 Розподіл води
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Комунальне підприємство "Дубноводоканал" | переможець | 347 351,92 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
25 лют о 11:48Останні зміни
25 лют о 11:50Очікувана вартість
347 351.92UAH з ПДВ