Тендер: Оливи та мастила
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКП Житомирське трамвайно-тролейбусне управління
Код03328310
АдресаУкраїна, 10025, Житомирська область, Житомир, вул.Вітрука,11
Основна контактна особа
ІмʼяЗатолюк Віктор Борисович
Телефон+380689558312
E-mailvidd_snab_zttu@ukr.net
Перелік позицій
12| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Олива моторна Petro-Canada DURON UHP 10W-40Код ДК021: 09211100-2 Моторні оливи | 920 літр | До 31 груд 2026 | Україна, 10025, Житомирська область, м.Житомир, вул.Вітрука,11 |
2 | Олива моторна Petro-Canada SUPREME C3-Х SYNTHETIC 5W-40Код ДК021: 09211100-2 Моторні оливи | 50 літр | До 31 груд 2026 | Україна, 10025, Житомирська область, м.Житомир, вул.Вітрука,11 |
3 | Олива трансмісійна Agrinol ATF IIDКод ДК021: 09211400-5 Трансмісійні оливи | 220 літр | До 31 груд 2026 | Україна, 10025, Житомирська область, м.Житомир, вул.Вітрука,11 |
4 | Олива компресорна Mobil Rarus 425Код ДК021: 09211200-3 Компресорні оливи | 100 літр | До 31 груд 2026 | Україна, 10025, Житомирська область, м.Житомир, вул.Вітрука,11 |
5 | Олива індустріальна І-20АКод ДК021: 09211600-7 Оливи для гідравлічних систем та іншого призначення | 200 літр | До 31 груд 2026 | Україна, 10025, Житомирська область, м.Житомир, вул.Вітрука,11 |
6 | Олива індустріальна І-40АКод ДК021: 09211600-7 Оливи для гідравлічних систем та іншого призначення | 200 літр | До 31 груд 2026 | Україна, 10025, Житомирська область, м.Житомир, вул.Вітрука,11 |
7 | Олива трансмісійна ТАД-17іКод ДК021: 09211400-5 Трансмісійні оливи | 300 літр | До 31 груд 2026 | Україна, 10025, Житомирська область, м.Житомир, вул.Вітрука,11 |
8 | Олива для двотатктних двигунів YUKO MOYOMIX 2TКод ДК021: 09211100-2 Моторні оливи | 5 літр | До 31 груд 2026 | Україна, 10025, Житомирська область, м.Житомир, вул.Вітрука,11 |
9 | Мастило ГрафітнеКод ДК021: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали | 18 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, 10025, Житомирська область, м.Житомир, вул.Вітрука,11 |
10 | Мастило Літол 24Код ДК021: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали | 68 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, 10025, Житомирська область, м.Житомир, вул.Вітрука,11 |
11 | Мастило Солідол Ж 2Код ДК021: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали | 17 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, 10025, Житомирська область, м.Житомир, вул.Вітрука,11 |
12 | Мастило проникаюче універсальне (аерозоль) AXXIS, 250 млКод ДК021: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали | 50 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 10025, Житомирська область, м.Житомир, вул.Вітрука,11 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 27 лютого 2026 15:21:11 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-02-27-009237-a
ID Prozorro6d758374ca924d009b0388e3fb10fe53
Очікувана вартість528 884.34 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-02-27-011008-a
Код ДК 021:201509210000-4 Мастильні засоби
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ "Вікінг Автокомплект" | переможець | 528 884,34 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
27 лют о 15:07Останні зміни
27 лют о 15:23Очікувана вартість
528 884.34UAH з ПДВ