Тендер: Код ДК 021:2015 - 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (Роботи з авторського нагляду за виконанням робіт з реконструкції ПЛ-35кВ №728 в частині улаштування ремонтної перемички, між ПЛ-35кВ №674 та №728 від опори №96 ПЛ-35кВ №674 до опори №59 ПЛ-35кВ №728)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
Код00130926
АдресаУкраїна, 69035, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СТАЛЕВАРІВ, будинок 14
Основна контактна особа
ІмʼяДятченко Ганна Олександрівна
Телефон380501005404
E-mailA.Djatchenko@zoe.com.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Роботи з авторського нагляду за виконанням робіт з реконструкції ПЛ-35кВ №728 в частині улаштування ремонтної перемички, між ПЛ-35кВ №674 та №728 від опори №96 ПЛ-35кВ №674 до опори №59 ПЛ-35кВ №728Код ДК021: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт | 1 робота | Від 12 січ 2026
До 28 лют 2026 | Україна, 69000, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Запорізькій район |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток №1 до протоколу (Обґрунтування закупівлі абз.5 пп. 5 п.13 Особливостей).pdf | Не вказано | Тендеру | 03 березня 2026 13:24:20 | Перегляд |
2 | Додаток №1 до протоколу (Обґрунтування закупівлі абз.5 пп. 5 п.13 Особливостей).pdf.p7s Підписано | Не вказано | Тендеру | 03 березня 2026 13:24:20 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 03 березня 2026 13:24:40 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-03-03-007675-a
ID Prozorro6645a825b4964210908797758230a92a
Очікувана вартість32 040 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліроботи
Умова застосуванняАбзац 5 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняРоботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку необхідності захисту прав інтелектуальної власності.
Обґрунтування підстави для здійснення Замовником закупівлі згідно абз. 5 підпункту 5 пункту 13 Особливостей:
Між АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГОТРАНСМОНТАЖ2024» укладено договір підряду №410126 від 12.01.2026 на «Роботи з реконструкції ПЛ-35кВ No728 в частині улаштування ремонтної перемички між ПЛ-35кВ №674 та №728 від опори №96 ПЛ-35кВ №674 до опори №59 ПЛ-35кВ №728». Роботи виконуються відповідно до робочого проекту 565ПО925 автором якого є ТОВ «МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СІНЕРГІЯ».
Згідно «Порядку здійснення авторського нагляду під час будівництва об’єкта архітектури», затвердженого постановою КМУ від 11.07.2007 №903, замовник зобов’язаний забезпечити авторський нагляд протягом усього періоду будівництва всіх споруд до закінчення їх та введення в експлуатацію з метою здійснення контролю за дотриманням проєктних рішень та вимог державних стандартів, відповідності виконання будівельних робіт і виявлення на будівництві відхилень від проєктних рішень, у тому числі в частині застосування будівельних конструкцій, матеріалів, виробів, деталей, обладнання.
Авторський нагляд здійснюється автором проєкту будівництва, відповідно «Настанови щодо проведення авторського нагляду за будівництвом» ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014, який має кваліфікаційний сертифікат відповідного виконавця окремих видів робіт (послуг) пов’язаних із створенням об’єкта архітектури.
Тобто, з метою здійснення контролю за виконанням «Робіт з реконструкції ПЛ-35кВ №728 в частині улаштування ремонтної перемички між ПЛ-35кВ №674 та №728 від опори №96 ПЛ-35кВ №674 до опори №59 ПЛ-35кВ №728» які виконує ТОВ «ЕНЕРГОТРАНСМОНТАЖ2024» відповідно до робочого проекту 565ПО925, АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» необхідно укласти договір на здійснення авторського нагляду з автором проєкту ТОВ «МБК СІНЕРГІЯ».
Згідно комерційної пропозицій, наданої ТОВ «МБК СІНЕРГІЯ» (вх. №907/002 від 22.12.2025, вих. №2212-101/С від 22.12.2025), вартість виконання робіт з авторського нагляду складає 32 040,00 грн. з ПДВ, що відповідає вартості на здійснення авторського нагляду глава 12.Проектні, вишукувальні роботи, експертиза та авторський нагляд робочого проекту 565ПО925.
Враховуючи вищезазначене, а також необхідність у закупівлі робіт: Код ДК 021:2015 - 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (Роботи з авторського нагляду за виконанням робіт з реконструкції ПЛ-35кВ №728 в частині улаштування ремонтної перемички, між ПЛ-35кВ №674 та №728 від опори №96 ПЛ-35кВ №674 до опори №59 ПЛ-35кВ №728), у замовника є наявні підстави для укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абз. 5 пп.5 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12.10.2022 No1178 (далі – Особливості): придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку необхідності захисту прав інтелектуальної власності.
Враховуючи наведене, рішення Замовника про укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідає чинному законодавству.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-02-19-003627-a
Код ДК 021:201571520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СІНЕРГІЯ» | переможець | 32 040,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
3 бер о 13:24Останні зміни
3 бер о 13:24Очікувана вартість
32 040.00UAH з ПДВ