Авторизація

Тендер: Реконструкція електромереж 10-0,4 кВ Л-2 від КТП-113-09 з встановленням розвантажувальної трансформаторної підстанції у с. Сороки-Львівські Львівського району Львівської області (Інвестиційна програма ПрАТ “Львівобленергоˮ на 2026 рік, розділ 1, пункт 1.2.3.2.18)

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 20 бер. 09:00

Аукціон

Завершено

Кваліфікація

по 23 бер. 10:15

Розглянуто

по 29 бер. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Квантум-Енерго"
Реконструкція електромереж 10-0,4 кВ Л-2 від КТП-113-09 з встановленням розвантажувальної трансформаторної підстанції у с. Сороки-Львівські Львівського району Львівської області (Інвестиційна програма ПрАТ “Львівобленергоˮ на 2026 рік, розділ 1, пункт 1.2.3.2.18)
дійсна
6 278 436,00 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Реконструкція електромереж 10-0,4 кВ Л-2 від КТП-113-09 з встановленням розвантажувальної трансформаторної підстанції у с. Сороки-Львівські Львівського району Львівської області (Інвестиційна програма ПрАТ “Львівобленергоˮ на 2026 рік, розділ 1, пункт 1.2.3.2.18)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Квантум-Енерго"
переможець
6 278 436,00 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-03-05-009596-a-c1Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Квантум-Енерго"
Укладено
Завершена
Опубліковано
5 бер о 15:03
Останні зміни
7 квіт о 10:11
Очікувана вартість
6 278 436.00UAH з ПДВ