IDUA-2026-03-06-001036-a
ID Prozorroed811fc37ed4433aa4dd60443eb15d4b
Очікувана вартість256 425.6 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняЗакупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-03-06-001215-a
Код ДК 021:201572410000-7 Послуги провайдерів