IDUA-2026-03-12-005809-a
ID Prozorro1f0d37f69a4642bd9da326b8610fc615
Очікувана вартість35 814.8 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
22.01.2026 року було оголошено відкриті торги за предметом закупівлі «Послуги спеціалізованого санітарного автомобіля: транспортування компонентів крові, транспортування трупів до патологоанатомічного бюро, за кодом ДК 021:2015 – 85140000-2: Послуги у сфері охорони здоров'я різні», Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-22-001653-a, 01 лютого 2026 р. електронною системою закупівель сформовано Звіт про результати проведення процедури закупівлі № UA-2026-01-22-001653-a з зазначенням - відсутність пропозицій, що є підтвердженням відсутності подання учасником (учасниками) тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з вимогами Особливостей.
Кінцевий бенефіціар відсутній, оскільки контроль здійснює територіальна громада, а саме місцева рада.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-03-04-005253-a
Код ДК 021:201585140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні