Тендер: Похоронне приладдя
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Код08353525
АдресаУкраїна, 49006, Дніпропетровська область, Дніпро, UA12020010010037010
Основна контактна особа
ІмʼяШульга Андрій Вікторович
Телефон380957144241
E-mailkontraktovk@ukr.net
Перелік позицій
11| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | ТрунаКод ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 1 штука | Від 01 лют 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро |
2 | ХрестКод ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 1 штука | Від 01 лют 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро |
3 | ТабличкаКод ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 1 штука | Від 01 лют 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро |
4 | Подушка з наволочкоюКод ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 1 штука | Від 01 лют 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро |
5 | ЗапиналоКод ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 1 штука | Від 01 лют 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро |
6 | Рушникове полотноКод ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 1 штука | Від 01 лют 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро |
7 | Поховальний набірКод ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 1 штука | Від 01 лют 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро |
8 | Рушник на хрестКод ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 1 штука | Від 01 лют 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро |
9 | ПрапорКод ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 1 штука | Від 01 лют 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро |
10 | ВінокКод ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 1 штука | Від 01 лют 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро |
11 | Стрічка з написомКод ДК021: 39296000-3 Похоронне приладдя | 1 штука | Від 01 лют 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 16 березня 2026 12:19:11 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-03-16-005447-a
ID Prozorrobd585ce565bb4492930fcfc57d734d0a
Очікувана вартість10 648 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Ідентифікатор плануUA-P-2026-03-16-006712-a
Код ДК 021:201539290000-1 Фурнітура різна
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КУЗНЕЦОВА ЯНА ВІТАЛІЇВНА | переможець | 10 648,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
16 бер о 12:18Останні зміни
16 бер о 12:19Очікувана вартість
10 648.00UAH без ПДВ