IDUA-2026-03-16-010643-a
ID Prozorro468d49708dba4bbe8237e88e0c7cc62b
Очікувана вартість986 100 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняПп.6 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами). Підстава – відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах UA-2026-02-25-009839-a
Ідентифікатор плануUA-P-2026-03-16-013542-a
Код ДК 021:201516120000-2 Борони, скарифікатори, культиватори, прополювачі або розпушувачі