Тендер: Автомобільні шини до техніки спеціального призначення
Період уточнень
по 24 бер. 00:00
Прийом пропозицій
по 27 бер. 00:00
Аукціон
Завершено
Кваліфікація
по 4 квіт. 13:19
Розглянуто
по 8 квіт. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Автомобільні шини до техніки спеціального призначення 1329843 | 2 700 000,00 грнЗ ПДВ | завершено | - |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | 15.00R20 Шина в зборі модель Я-190, ( з камерою та обідною стрічкою)Відноситься до лоту: Автомобільні шини до техніки спеціального призначенняКод ДК021: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності | 90 комплект | До 10 серп 2026 | Україна, 19631, Черкаська область, село Дубіївка, Черкаського району, Військова частина А3193 |
Документи закупівлі
12| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток 3 Проект договору.docx | Проект договору | Тендеру | 18 березня 2026 12:17:33 | Перегляд |
2 | Додаток 1 до оголошення (технічні характеристики шини).docx | Технічні специфікації | Тендеру | 21 березня 2026 20:05:47 | Перегляд |
3 | Додаток 4. Форма цінової пропозиції.docx | Не вказано | Тендеру | 18 березня 2026 12:17:33 | Перегляд |
4 | Додаток 2 Перелік документів, які повинні бути завантажити учасниками та переможцем процедури закупівлі.docx | Кваліфікаційні критерії | Тендеру | 18 березня 2026 12:17:33 | Перегляд |
5 | Додаток 5 Відомості про учасника.docx | Не вказано | Тендеру | 18 березня 2026 12:17:33 | Перегляд |
6 | Оголошення про проведення спрощеної закупівлі шини.docx | Тендерна документація | Тендеру | 21 березня 2026 20:06:02 | Перегляд |
7 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 21 березня 2026 20:07:57 | Перегляд |
8 | Перелік змін до (Додатку 1) 15.00R20.docx | Пояснення до питань заданих учасниками | Тендеру | 21 березня 2026 20:06:45 | Перегляд |
9 | ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ 23 від 20.03.26.docx | Пояснення до питань заданих учасниками | Тендеру | 21 березня 2026 20:06:45 | Перегляд |
Вимоги до учасників
4| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Мова (мови) тендерної пропозиціїРозгорнути Опис:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоМова тендерної пропозиції Дата створення18.03.2026 12:18 СтатусАктивна Значенняукраїнська | ||||||
2 | Строк дії тендерної пропозиціїРозгорнути Опис:Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоСтрок дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Дата створення18.03.2026 12:18 СтатусАктивна Значення90 | ||||||
3 | Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій (Відноситься до лоту: Автомобільні шини до техніки спеціального призначення)Розгорнути Опис:Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник має наявність обладнання та матеріально – технічної бази необхідної для виконання поставок товарів, що є предметом даної закупівлі Дата створення18.03.2026 12:18 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||
4 | Наявність досвіду виконання аналогічного договору (Відноситься до лоту: Автомобільні шини до техніки спеціального призначення)Розгорнути Опис:Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник має наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів (під аналогічними договорами) в цій документації розуміється виконання учасником договорів щодо постачання аналогічних товарів за ДК 2015 «34350000-5» (Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності) з глибиною за кодом ДК не більше ніж до 4 знаку із зазначенням найменування, адреси, телефону замовників згідно таких договорів, найменування товару Дата створення18.03.2026 12:18 СтатусАктивна ЗначенняТак
|
Умови оплати
3| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруВідноситься до лоту: Автомобільні шини до техніки спеціального призначення | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
2 | поставка товаруВідноситься до лоту: Автомобільні шини до техніки спеціального призначення | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
3 | поставка товаруВідноситься до лоту: Автомобільні шини до техніки спеціального призначення | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Пропозиції
| Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|
ТОВ "Інтергума-2010" | Автомобільні шини до техніки спеціального призначення дійсна | 2 475 000,00 грнз ПДВ Ціна за одиницю |
Учасники
| Лот | Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|---|
Автомобільні шини до техніки спеціального призначення | ТОВ "Інтергума-2010" | переможець | 2 475 000,00 грнз ПДВ |