Тендер: Автомобіль Renault Duster
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваЛКП "Ратуша-сервіс"
Код23949155
АдресаУкраїна, 79006, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1,326
Основна контактна особа
ІмʼяДуда Ігор Іванович
Телефон+380962925149
E-maildudaigor80@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Автомобіль Renault DusterКод ДК021: 34110000-1 Легкові автомобілі | 1 штука | Від 19 бер 2026
До 23 бер 2026 | Україна, 79008, Львівська область, Львів, пл.Ринок, 1 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 20 березня 2026 10:12:33 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-03-20-002002-a
ID Prozorrob409812ec6f849c78501e75a67ac8169
Очікувана вартість764 120 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
НАКАЗ
Від 19.03.2026р №56
Про закупівлю автомобіля MITSUBISHI L200
З метою виконання рішення Виконавчого комітету , для забезпечення потреб ЗСУ
НАКАЗУЮ:
1. Фахівцю з публічних закупівель Дуді Ігорю Івановичу здійснити закупівлю на підставі: листа військової частини ХХХХХХХ, на виконання Програми заходів щодо підготовки Львівської міської територіальної громади до національного спротиву на 2022-2026роки, затвердженою ухвалою міської ради від 17.02.2022 №1981( зі змінами від 31.12.2024року №5835) , ухвали Львівської міської ради від 30.06.2022року №2136 «Про придбання автомобілів для Збройних Сил України», керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», «Про основи національного супротиву», «Про публічні закупівлі», беручи до уваги Постанову КМУ від 11.11.2022 №1275 та від 12.10.2022 №1178, з метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, а саме: здійснення публічних закупівель, - постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі – постанова №1178) установлено, що в умовах воєнного стану оборонні та публічні закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, можуть здійснюватися без застосування порядку проведення відкритих торгів та/або електронного каталогу – коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Для забезпечення військовослужбовців, з метою забезпечення ефективного виконання бойових завдань з оборони держави та антидиверсійної боротьби, фахівцю з публічних закупівель Дуді Ігорю Івановичу здійснити закупівлю автомобіля MITSUBISHI L200 та оприлюднити в електронному кабінеті електронних закупівель договір у громадянина Білозра Владислава Ігоровича у визначений законом термін.
2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Директор
ЛКП «Ратуша-сервіс» Андрій ХОМИК
Ознайомлений ___________________Дуда І.І.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-03-20-001315-a
Код ДК 021:201534110000-1 Легкові автомобілі
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІЛТА ЛЬВІВ" | переможець | 764 120,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
20 бер о 10:00Останні зміни
20 бер о 10:14Очікувана вартість
764 120.00UAH з ПДВ